כיצד לרשום את שם הדומיין שלך

רישום שמות דומיין אינו מסובך כפי שאתה עשוי לחשוב. עיצוב האתר שלך הושלם, הכל מוכן ואתה מוכן לצאת לדרך. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא למצוא רשם שהוא שירות רישום אינטרנט רשמי ולהשתמש בו כדי לרשום את השם. לעתים קרובות אתרי אחסון אתרים יציעו רישום של שם הדומיין שלך. עם זאת, קיים בלבול מסוים בקרב חלק מהאתרים בכל הנוגע לבעלות על שם הדומיין ולכן הרעיון הטוב ביותר הוא לרשום אותו בעצמך.

לאן ללכת

שם הדומיין שלך יכול להיות כל דבר שאתה יכול לחשוב עליו שמתאר את האתר שלך. כל עוד זה לא כבר נלקח על ידי מישהו אחר, אתה תהיה הבעלים של השם כשאתה רושם אותו. גלה אם הבחירה שלך זמינה על ידי ביקור ב- whois.org וחפש את השם שבחרת. Whois הוא מסד נתונים המציג מידע עבור המחפשים שמות מתחם. אם מישהו מבצע חיפוש אחר זה שבחרת, לאחר שרשמת אותו, מכאן מגיע המידע כדי להראות שהשם כבר נלקח.

לדוגמה, אתה יכול לעשות עיצוב אתרים עבור אנשים שלא יודעים איך לעשות את שלהם. שם האתר שלך יהיה כתובת האתר המוזנת כאשר אנשים מחפשים שירות עיצוב אתרים כדי לעזור להם להקים אתר אינטרנט משלהם. אז השם שתבחר צריך לשקף את השירות שאתה מספק כדי שיהיה קל יותר למצוא אותו. מכיוון שיש מיליוני שמות דומיין, זה עשוי להיות קצת קשה. אבל אם אתה מחפש מילות מפתח שמתארות את האתר שלך, אתה אמור למצוא את השילוב הנכון.

לאחר שבחרתם את השם בו תשתמשו וידאתם שהוא זמין, בקר בכמה מרשמי האינטרנט ומצא את השם בו תרצה להשתמש. מה שהרשם בעצם עושה זה למכור מחדש שמות מתחם. המחירים משתנים בין המחירים השונים, אך בדרך כלל מתחילים בסביבות $5.00 עבור רישום לשנה. הם יכולים להגיע עד 50 דולר, כך שמציאת זה שמציע את המחיר הטוב ביותר עשויה לדרוש קצת עבודת חקירה.

כאשר אתה מוכן לרשום את השם, תידרש לספק חשבון PayPal או כרטיס אשראי כדי לשלם עבורו. זה לא אופציונלי. רוב הספקים דורשים אמצעי תשלום זה. בצד החיובי על ידי תשלום בשיטה זו תוכל לקבל מיד גישה לשם.

כמה זמן אתה יכול לשמור את שם הדומיין?

ניתן לרשום את השם גם לתקופה ארוכה יותר משנה אבל זה הזמן המינימלי. שם הדומיין עשוי להיות רשום אצל חלק מהרשמים למשך עד 10 שנים. זה רעיון טוב אם אתה מודאג אם תשכח להירשם מחדש. אם יש לך שם פופולרי מאוד ואתה רוצה להבטיח שהוא יישאר שלך, רישום זה למשך זמן רב ככל האפשר ימנע מכל אדם אחר לרכוש אותו.

כשתמצא את הרשם שבו אתה רוצה להשתמש, הוא יבקש את פרטי הקשר שלך. זה המידע שיופיע במסד הנתונים של Whois כאשר מישהו יחפש את שם הדומיין הזה. לפרטי יצירת הקשר צריכים להיות כתובת דוא"ל נכונה וכן מידע אחר מכיוון שכאן יישלחו פרטי הרישום מחדש וכן כל דבר אחר הנוגע לשמך.

אם מישהו ירצה לרכוש את שם עיצוב האתר שלך עבור האתר שלו, הוא יכול ליצור איתך קשר כדי להציע הצעה. כמה שמות מתחם נמכרו בהרבה כסף אם הם מאוד פופולריים.

החשיבות של שם הדומיין

ייתכן שאתר אירוח האינטרנט שבו אתה משתמש כשאתה בוחר את שם הדומיין שלך לא תמיד הוא האתר שבו אתה משתמש. אם תשנה לאתר אחר אתה יכול לקחת את שמך וזה יאפשר לך לשמור על הלקוחות הקבועים שלך כמו גם מבקרים. השם יוקלד כמו קודם והם יועברו לאתר החדש שלך.

אם כבר יש לך אתר אירוח אתרים, תצטרך להשיג את שרתי השמות שלהם. בדרך כלל יש ראשוניים ומשניים. זה הכרחי כדי להפנות את שם הדומיין שלך לאתר שהגדרת. לעתים קרובות מידע זה נמצא בסעיף השאלות הנפוצות בקטגוריית שם הדומיין. שלח דוא"ל למארח אם אינך יכול למצוא אותם.

על ידי ביצוע ההוראות באתר אירוח אתרים שתבחר, זה לא קשה. הדבר העיקרי שאתה רוצה לזכור הוא לרשום מחדש את שם הדומיין שלך בתום פרק הזמן שבחרת. זה יבטיח שהשם שלך יישאר איתך, וזה חיוני למציאת האתר שלך ולשמירה על העסק שלך.Source by Marcus Lim

כתיבת תגובה