כיצד לקנות שמות דומיינים של בלוג בנישה מתמחה

כשמדובר בבניית תיק תחום, קצת התמחות אף פעם לא מזיק. זו הסיבה שאני מציע שתאמץ רשימה של כ-10 נושאים או תעשיות שונות; ולרכז את המאמצים שלך באלה.

אחד היתרונות העיקריים של גישה זו הוא שהיא מאפשרת לך להתמקצע בכל אחד מהענפים שבחרת. לאחר מכן תוכל להקדיש חלק מזמנך לשליטה בתכונות החשובות של התעשייה, כמו גם בשמות הדומיינים שעשויים להיות פופולריים או בעלי ערך.

על ידי הגבלת רשימת קטגוריות זו ל-10, אתה נותן לעצמך את ההזדמנות ללמוד יותר על כל אחד מסוגי הענפים שבהם תרכוש דומיינים לבלוג. זה יכול להגיע רחוק בעת קבלת החלטות קנייה קשות.

התמקדות בתחומים כלליים וקוד מדינה ברמה העליונה

בכל פעם שמתפרסם דומיין חדש של בלוג ברמה העליונה, תמיד יש ממהר ללכוד דומיינים של מילה אחת, דומיינים של שתי מילים, דומיינים המורכבים מ-2-3 מספרים בלבד ודומיינים המכילים ראשי תיבות. בתחילה, הקנייה מהירה וזועמת, אך בסופו של דבר היא מאטה, מכיוון שכל הממצאים הברורים נלכדים.

נפוץ מאוד שתחומים יקרי ערך בני שלוש מילים מתגעגעים בטירוף המלווה את השחרור. וכאן פוטנציאלית יש לך הזדמנות להרוויח. אם אתה רוצה לנסות את המסלול הזה, הנה שלושה שלבים שאני מציע לך לעשות:

1. זהה ועבוד באמצעות דומיינים גנריים וקוד מדינה שיצאו לאחרונה. חפש יהלומים בגלם שיזמים התעלמו מהם בטירוף שלהם לחטוף תחומים של 1 ו-2 מילה. ברגע שאתה מקבל את ההזדמנות, רשום אותם ברשם לא יקר.

2. זהה דומיינים של phrase.com בני שלוש מילים שנמכרו לאחרונה במחיר גבוה. קחו דומיינים של these.com ורכשו את.info,.biz,.tv,.mobi או מקבילה אחרת של TLD עבור ביטוי זה בן שלוש המילים, אם הוא זמין.

3. זהה שחרור דומיין ברמה העליונה הקרובה. אתה יכול לעקוב אחר חדשות שפורסמו על מהדורות TLD ב-DNForum או Afternic. לפני שה-TLD יהפוך לפעיל, צור רשימה מאסטר של דומיינים שתנסה לרשום בהקדם האפשרי. ברגע שההזדמנות תהיה זמינה, השתמש בתכונת הרישום בכמות גדולה ברשם שבחרת כדי לנסות לתפוס 30+ מהם בכל פעם.

כמובן, כאשר אתה בונה את תיק העבודות שלך, תרצה להימנע משימוש בכל קוד המדינה או בדומיינים גנריים ברמה העליונה. עם זאת, התמקצעות בתחומים מסוג זה עשויה לתת לך תובנות ורעיונות לקנייה שאחרת לא היו מקבלים.

קניית דומיינים שנפלטו

בזמן רכישת דומיינים במכירה פומבית או בכמויות גדולות, הגיוני לזרז את התהליך ולהתמקד בדומיינים של בלוג במחירים בינוניים ככל האפשר. להיפך, כאשר אתם רוכשים דומיינים שנמחקו, הגיוני לעבוד עליהם לאט ולהתמקד אך ורק בדומיינים במחירים גבוהים (כלומר כאלו שתוכלו למכור מחדש ב-$500+).

יש לציין שני דברים חשובים לגבי תהליך הסרת הדומיין. הראשון הוא שזה קורה לאחר שמישהו לא מצליח לרשום מחדש דומיין. והשנייה היא שכל התהליך לוקח 75 ימים לאחר שהדומיין לא נרשם מחדש. המשמעות היא שברגע שאתה מזהה דומיין שמישהו לא רשם (או לא), יכול לחלוף די הרבה זמן עד שהוא יהיה זמין.

כשאתה מחפש ורוכש דומיינים שנפלטו, אני אישית מציע לך לקחת את שני המסלולים הבאים:

שלב מס' 1: קבל תוכנה לזיהוי דומיינים שפג תוקפם

מספר אתרים מציעים כלים חינמיים ותשלום שבהם תוכל להשתמש כדי לזהות דומיינים שפג תוקפם. לאחר שתעשה זאת, עליך להתחיל ליצור תיק "פנטום" של דומיינים שפג תוקפם. רשום את כתובות האתרים של דומיינים שתוקפם יפוג בקרוב וזו תהיה רכישת ערך גבוה במיוחד. אם אף אחד לא רושם את הדומיינים במהלך "תקופת החסד" (התקופה שמיד לאחר ההרשמה שהוחמצה) או "תקופת הפדיון", סביר להניח שהם יהיו מועמדים לתפיסה תוך מספר ימים.

ברגע שהדומיינים יעברו את "שלב המחיקה", הם יהיו זמינים לרישום של כל אחד (ואולי תמורת 10$ בלבד). כמובן שכדאי לזכור שאנשים רבים שמים לב לדומיינים שנמחקו. ומסיבה זו, תצטרך להשתמש במערכת צד שלישי כדי לרכוש את הדומיינים במהלך שלב המחיקה. זה מה שנדון בסעיף הבא.

שלב מס' 2: הערך מחדש מעת לעת את האסטרטגיות שלך

מעת לעת, שקול אם אסטרטגיות רכישת הדומיין שירד לך עובדות טוב בשבילך. שקול, למשל, עד כמה הדומיינים שנפלטו השתלבו בפורטפוליו הכולל שלך; וכיצד הם מתפקדים לאורך זמן.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא כמה זמן אתה מבלה כדי לרכוש כל דומיין שירד. באופן כללי, התהליך יהיה הרבה הרבה יותר זמן רב מהאחרים; עם זאת, זה עשוי לאפשר לך לחסוך מעט מזומנים בתהליך.

והנה: אסטרטגיה מלאה ללכידת דומיינים שנמחקו. לאסטרטגיות נוספות, שקול לבקר במדורי הדומיין שהורדו ב-DNForum או Namepros.Source by Brian A Scott

כתיבת תגובה