כיצד לקנות ולמכור שמות דומיין עבור רווחים גדולים במזומן

לפני שאני נכנס לפרטים על איך לקנות ולמכור שמות דומיין עבור רווחים גדולים במזומן, הרשו לי תחילה לדון בצעדים שעליך לנקוט כדי להחזיק בנכס אינטרנט בעל ערך שכדאי למכור. כפי שאתה אולי כבר יודע, שם מתחם הוא נדל"ן וירטואלי ששווה אלפי או מיליוני דולרים אם יש לו תועלת מסחרית גבוהה לקונה פוטנציאלי.

אמנם זה נכון שאפשר למכור דומיין ריק באלפי דולרים, אבל אין הרבה מה לעשות כדי למכור אותו ברווח אם זה לא שם דומיין בן מילה אחת או שתי מילים. לשם כך, חשוב מאוד בתור סניף דומיין או יזם ללמוד כיצד להפוך את נכס האינטרנט שלך לבעל ערך כדי למשוך את סוג הכסף שאתה מקווה להרוויח מקונה מוכן ומסוגל.

לכן, עליך להבין את המאפיינים הספציפיים של שם דומיין שקונים פוטנציאליים יתאמצו להחזיק בכל מחיר. מאפיינים או מרכיבים אלו של דומיין בעל ערך הם מה שעליך לשקול לפני קנייה או רישום ידני של שם דומיין מלכתחילה.

מאפיינים של שם דומיין טוב

1. זה חייב להיות בעל ערך מסחרי

רוב האתרים הנבנים באינטרנט מיועדים למטרות מסחריות. מכאן נובע שלשם הדומיין שלך צריכה להיות כוונה מסחרית אם אתה רוצה להרוויח ממנו כסף באינטרנט. במילים אחרות, הוא צריך להיות קצר, בעל יכולת מותג, גנרי, סחיר וקל לזכור.

שמות דומיינים בני מילה אחת, שתי מילים ושמות דומיינים גנריים ייכנסו לקטגוריה זו בקלות מכיוון שהם מבוקשים מאוד בשוק הדומיינים המשני. שם שמתאר בבירור שוק, מוצר, שירות או נושא ספציפי יהיה בעל ערך מסחרי בהקשר זה.

2. זה צריך להיות בעל דירוג דף גבוה ו-linklinks

כדי שתוכל למכור שם דומיין במהירות, חייבת להיות לו נקודת מכירה ייחודית (USP) שמתאימה לזה. זה יכול להיות הגיל של שם הדומיין, דירוג דף גבוה או הרבה קישורים אחוריים רלוונטיים. קיום המאפיינים הללו בהחלט יעביר סמכות ואמינות מסוימת לאתר שהבעלים החדש של הדומיין יבנה עליו.

אם תשאלו אותי איך לקנות ולמכור שמות דומיין עבור רווחים גדולים במזומן, אני פשוט אגיד לכם לבנות אתר או בלוג בדומיין, לבצע אופטימיזציה ולהרוויח ממנו רווחים עם תוכן שניתן לשתף ואיכותי. לאחר מכן תוכל לבנות אליו קישורים בחזרה על מנת ליצור סמכות.

כיצד למכור שם דומיין

כדי למכור את שם הדומיין שלך בהצלחה, עליך להיות מוכן ומוכן לשווק אותו באינטרנט. האימרה הישנה שאם אדם יודע לבנות מלכודת עכברים טובה יותר, העולם יצעיד לו דרך עד מפתן ביתו, אינה ברת קיימא.

כסנפן דומיין חכם, עליך לחקור מדיות שיווק שונות כדי למצוא את הקונה המתאים לנכס האינטרנט שלך. מיד שקונים או רושמים שם דומיין, כדאי להתחיל לבנות רשימת אימייל של מנויים בנישה בהקדם האפשרי. הרעיון הוא להתחיל עם הסוף בראש, כלומר שיהיה לך קהל יעד שאתה יכול לשווק את האתר שלך למכירה איפשהו בהמשך הדרך.

במילים אחרות, אתה יכול בקלות להציע למכור את שם הדומיין שלך לחברי הרשימה שלך שיהיו לקוחות פוטנציאליים ממוקדים מאוד. מכיוון שהם נרשמו ברצון לרשימה שלך בעבר, תתפלאו עד כמה רוב המנויים יהיו מעוניינים להחזיק בעסק שלכם במיוחד אם הוא רווחי.

שיטה נוספת למכירת שם דומיין היא להשתמש בשווקי דומיין משניים או בשווקי מכירות פומביות כדי לרשום אותו למכירה. יש הרבה מהם לבדוק, כולל Sedo.com ו- Flippa.com. אם יש לך נכס אינטרנטי פרימיום, יהיו הצעות תחרותיות של המוני קונים פוטנציאליים וזה יקפיץ את מחירי ההצעות.

באמת, אין כלל קשיח ומהיר כיצד לקנות ולמכור שמות דומיין עבור רווחים גדולים במזומן. הכל על מציאת מדיום שיווקי בו תוכל להגיע לקהל היעד שלך שיהיה מעוניין לקנות את הדומיין שלך במחיר סביר.Source by Godson Kingman

כתיבת תגובה