כיצד למקסם את טווח ההגעה של פוסט הבלוג שלך במדיה חברתית

שיתוף הפוסטים שלך בדרכים שונות בפלטפורמות שונות של מדיה חברתית יכול לעזור לך לעסוק בקהלים שונים.

שיווק ברשתות חברתיות הוא פשוט. צור תוכן בעל ערך ולאחר מכן שתף אותו עם כמה שיותר אנשים. אם תעשה את זה כמו שצריך, אנשים ישתפו את התוכן שלך והוא יטייל ברחבי העולם. ואם יתמזל מזלכם, זה יהפוך לויראלי וזה יביא למיליוני לייקים ושיתופים.

1. שתף תוכן שימושי

אם אתה רוצה להרחיב את טווח ההגעה שלך, עליך לכתוב ולשתף פוסטים מעולים בבלוג, טיפים וטריקים שמוסיפים ערך לקהל שלך.

אם אתה כותב תוכן שעוזר לקהל שלך לפתור בעיה שהוא חווה או אם אתה יוצר תוכן בעל ערך בחיי היומיום שלהם, יש סיכוי גבוה יותר שהם ירשמו לבלוג שלך, כמו גם יעקבו אחריך וישתפו את הפוסט שלך עם העוקבים שלהם ו מעריצים.

פרופילים ובלוגים חברתיים מצליחים חולקים תוכן בעל ערך עם הקוראים שלהם. בעת פרסום תוכן, זכור תמיד להיות עקבי. אי אפשר לכתוב או לשתף יום אחד ולהיעלם לחודשים. עליך להיות עקבי כדי שהקוראים יוכלו לזכור אותך ולבקר בפלטפורמות המדיה החברתית שלך כדי לקבל עדכונים חדשים.

2. ארגן תחרויות מדיה חברתית

תחרויות מדיה חברתית הן דרך מצוינת לתגמל מעריצים נאמנים, עוקבים וקוראים שקוראים את הפוסטים שלך במשך זמן מה. אתה יכול להשתמש בתחרויות גם כדי להרחיב את טווח ההגעה שלך במדיה החברתית.

כמו כן, אתה יכול להשתמש בתחרויות מדיה חברתית כדי להניע קוראים חדשים לשתף או לעקוב אחריך. זוהי דרך מהירה ופשוטה להרחיב את טווח ההגעה שלך מכיוון שאנשים ישתפו תחרויות ואתגרים מהנים ומרגשים בפרופילים החברתיים שלהם, ויעניקו לך פרסום בחינם ועיניים נוספות בבלוג שלך.

3. למד כיצד למקסם את השיווק שלך

לכל פלטפורמה חברתית יש דרכים שונות למקסם את השיווק. לכל פלטפורמה יש את החוזקות והפונקציונליות שלה, והשגיאה העיקרית שאנשים עושים היא פרסום אותה הודעה לכל פלטפורמת מדיה חברתית.

זו טעות ענקית מכיוון שכל פלטפורמה חברתית עוברת אופטימיזציה אחרת.

לדוגמה, בטוויטר אנשים משתמשים בהאשטאגים כדי להרחיב את טווח ההגעה שלהם, אבל להאשטאגים אין שימוש מועט בעת פרסום בפייסבוק. בפייסבוק, תמונות פועלות היטב כדי למשוך את תשומת הלב של אנשים ולהרחיב את טווח ההגעה. אבל רוב המשווקים מתעלמים מכך ומפרסמים ציוצים עם האשטאגים ומקשרים אותם לסטטוס שלהם בפייסבוק. זה לא עובד כי הם מפרסמים את סוג התוכן הפחות יעיל בפייסבוק.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה