כיצד למחוק חשבונות מדיה חברתית מקוונים שאינם בשימוש

הגנה על הזהות שלך באינטרנט חיונית למותג שלך, למוניטין ולערך האשראי שלך, הרבה יותר חשובה מעדכון האינסטגרם והפייסבוק שלך מדי יום. מספר פעמים בשנה החדשות יכסו פרצת מידע חמורה של מידע המוחזק על ידי בנקים גדולים, חברות ביטוח ו/או פלטפורמות מדיה חברתית. ברגע שהנתונים נלקחים, ניתן לעשות בהם שימוש לרעה או אפילו להוביל לגניבת זהות. מחיקת חשבונות המדיה החברתית הישנים שלך היא צעד חיוני כדי להבטיח מידה מסוימת של הגנה על זהות. זה הכרחי שתשמור על הגישה המקוונת שלך לחשבונות הנוכחיים שלך בטוחה ומוגנת ותמחק את כל החשבונות הישנים.

הנה מדריך שיעזור לך למחוק את החשבונות הישנים שלך באתרי המדיה החברתית הפופולריים ביותר.

פייסבוק

המעבר לפלטפורמת הרשת החברתית הגדולה בכל הזמנים, פייסבוק, עם יותר ממיליארד משתמשים, שומרת על דברים פשוטים ומקלה מאוד על השבתת חשבונך.

ברגע שאתה נכנס ללשונית "הגדרות" מהחץ למטה בדפדפן שלך, בחר את פרטי הפייסבוק שלך ולאחר מכן בחר מחק את החשבון והמידע שלך". כאשר אתה בתפריט זה תעבור למחיקת חשבונך ועליך להוסיף את הסיסמה ל לְאַשֵׁר.

Foursquare

Foursquare עלה לאינטרנט לפני יותר מעשור כדי ליידע חברים היכן אתה נמצאים ולהבין היכן הֵם הם. על מנת למחוק את חשבון Foursquare שלך, תצטרך לגשת לפלטפורמה מהמחשב שלך. עברו ללשונית הגדרות "פרטיות" שבה עליכם לגלול לסוף העמוד ולמצוא אפשרות למחיקת חשבונכם. כאשר תבחר באפשרות זו תעבור לדף שבו אתה צריך לאשר אם אתה רוצה למחוק את חשבונך או לא.

גוגל

גוגל היא המובילה הבלתי מעורערת של מנועי החיפוש עם אחת המערכות האקולוגיות המקושרות ביותר. על ידי יצירת חשבון אחד עבור Google אתה יכול לגשת לשפע של יישומים ואתרים שונים מבלי ליצור חשבונות נפרדים. כדי למחוק את חשבון Google+ או Gmail שלך, תצטרך למחוק את כל חשבון Google שלך.

עבור אל "הגדרות חשבון Google" ובחר "מחק חשבון ושירותים". שם תראה את האפשרות "מחק מוצרים", שבה תוכל לגשת לכל יישומי Google שלך. תחילה עליך להיכנס לכל האתרים לפני שתוכל למחוק את חשבונך.

אינסטגרם

אחיה הצעיר של פייסבוק הוא אולי פלטפורמת המדיה החברתית הנפוצה ביותר על ידי Millennials, לפי Hootsuite. הודות להתמקדות בתקשורת חזותית, זהו המקום המומלץ למציאת אמנים מוכשרים.

מחיקת החשבון שלך היא פשוטה מאוד ולוקח מעט זמן לבצע כראוי. בעוד שאתה יכול לנהל את הגדרות הפרטיות שלך באמצעות האפליקציה לנייד, עליך לעבור דרך דפדפן אינטרנט כדי למחוק את חשבונך. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לדף "מחק את החשבון שלך", ושם תצטרך לספק סיבה למחיקת חשבונך. לאחר שתספק את הסיבה, תספק את הסיסמה שלך ולאחר מכן בחר באפשרות למחוק לצמיתות את החשבון.

מקושר ב

לינקדאין היא הרשת החברתית לאנשי מקצוע המחפשים הזדמנויות חדשות להתחבר לאנשי מקצוע אחרים ולהצמיח את העסק והקריירה שלהם. אם אתה בפלטפורמה, הפרופיל צריך להיות שלם ומעודכן. אם אינך משתמש יותר בפלטפורמה, מחק את החשבון. בפינה השמאלית העליונה של כל עמוד בלינקדאין, תחילה יהיה עליך לגשת ללשונית "פרטיות והגדרות". משם, בחר בכרטיסייה "חשבון" ולאחר מכן בחר בסגירת חשבון LinkedIn שלך. תצטרך לתת משוב ולאמת את חשבונך לפני שתוכל למחוק אותו. משם תראה פוסט שיספר לך על ההשלכות של מחיקת חשבונך ולאחר מכן את העמוד האחרון שיהיה לאישור.

מייספייס

פלטפורמת מדיה חברתית זו נקנתה ונמכרה מספר פעמים מאז ימי הזוהר שלה (2005 עד 2009). בשנת 2016 מסד הנתונים שלהם נפרץ והודלף לאתר אפל של שוק. כדי למחוק את חשבון MySpace שלך, תחילה עליך להתחבר לחשבון שברצונך למחוק. משם, בחר בסמל "גלגל השיניים" ובחר בכרטיסייה "חשבון". שם תראה אפשרות למחוק את חשבונך. לפני שתוכל למחוק את חשבונך תצטרך לספק סיבה שלאחריה תקבל אימייל לאישור. פתח את המייל ופעל לפי ההוראות שלו.

פינטרסט

Pinterest הוא לוח סיכה או לוח מודעות מבוסס אינטרנט, מקום לסמן תמונות שנמצאות באינטרנט. כדי למחוק את חשבון ה-Pinterest שלכם תצטרכו לעבור תחילה לסמל הנקודה המשולשת באתר ולבחור באפשרות "ערוך הגדרות". משם תצטרכו לרדת לדף "חשבון" ולבחור ב"נטרול חשבון". משם תלחץ על "כן" כדי לקבל אימייל, אותו עליך לפתוח ולעקוב אחריו כדי למחוק לצמיתות את חשבונך.

סנאפצ'ט

Snapchat הוא שירות שלמשך זמן קצר התחרה בפייסבוק והיה אפליקציית המדיה החברתית שהייתה עבור אנשים רבים. כמו במקרה של אינסטגרם, אינך יכול למחוק את חשבונך מהאפליקציה לנייד; עליך למחוק אותו מדפדפן מתאים.

מדפדפן האתר, עבור אל "מחק את החשבון שלך" והזן את שם המשתמש והסיסמה שלך. החשבון שלך לא נמחק באופן מיידי ולוקח בערך 30 יום להסיר את כל המידע.

טוויטר

לא משנה כמה אתה באמת מפורסם, לכולם יש ידית טוויטר. אנשים רבים עוקבים ומקבלים את החדשות שלהם מהציוצים של כולם, מיוצרי חדשות לגיטימיים וארגוני מדיה ועד לאוהדים משתוללים של קבוצות הספורט האהובות עלינו. מחיקת חשבון הטוויטר שלך היא קלה להפליא. זה לוקח לפחות 30 יום עד שכל הציוצים שלך יימחקו. בחר "הגדרות ופרטיות" מהטופס בתפריט ועבור ללשונית החשבון. משם תצטרך להשבית את חשבונך ולהזין את הסיסמה שלך כדי לאשר את הפעולה.

טאמבלר

ל-Tumblr כנראה יש את אחת הקהילות השוקקות ביותר באינטרנט, וזו גם הסיבה שקל מאוד לכל אחד למחוק את החשבון שלו. בזמן שאתה יכול למחוק את חשבונך, התוכן שאנשים אחרים פרסמו מחדש יישאר זמין באתר. כדי למחוק את חשבונך, לחץ על האייקון בצורת אדם באתר, ועבור ל"הגדרות". שם בחר "מחק חשבון", הזן את האימייל והסיסמה שלך כדי לאשר את התהליך. Tumblr גם מציין שלוקח להם כמה ימים למחוק כראוי את כל התוכן שלך.

וואטסאפ

Whatsapp היא אפליקציית הודעות חינמית לשליחת Voice over IP (VoIP), תמונות, שיחות וידאו ומסמכים באמצעות מכשיר נייד. כדי למחוק את חשבונך, פשוט פתח את הווטסאפ שלך ועבור לתפריט "הגדרות". משם, בחר חשבון ועבור ל"מחק את החשבון שלי", לאחר מכן תצטרך להזין את מספר הטלפון שלך בקוד בינלאומי ולהקיש על "מחק".

יוטיוב

יוטיוב שנייה רק ​​לפייסבוק כפלטפורמת מדיה חברתית, בבעלות אלפבית, הבעלים של חברת האם של גוגל. ערוץ מנוהל היטב יכול לעזור בשיפור דירוג האתר. יש למחוק ערוץ שאינו בשימוש. מחיקת הערוץ שלך מפלטפורמת שיתוף הווידאו הגדולה ביותר באינטרנט היא די פשוטה. תחילה יהיה עליך להיכנס לחשבון YouTube שלך ​​ולעבור להגדרות המתקדמות שלך. משם, בחר "מחק ערוץ" ולאחר מכן בחר "מחק ערוץ לצמיתות". פעולה זו תפעיל הנחיה שבה תוכל לאשר אם אתה רוצה למחוק את הערוץ שלך או עדיין רוצה לשמור אותו.

מילות עצות אחרונות

על פי מומחים בתעשייה ומאמר שפורסם לאחרונה ב-Consumer Reports, זוהי שיטה מומלצת להפחית את הסיכון של שימוש לרעה או גניבה של הנתונים האישיים והמקצועיים שלך על ידי שמירה על אבטחת החשבונות הנוכחיים שלך ומחיקת חשבונות שאינם בשימוש עוד.Source by Lynn Pechinski

כתיבת תגובה