כיצד לבחור שם דומיין מרהיב!

זו שאלה נפוצה בעסקי אתרים. כיצד אוכל לקבוע מהו שם דומיין טוב? עבור חלק זה פשוט בא באופן טבעי, בעוד שאחרים מבלים אינספור שעות לענות את עצמם בניסיון למצוא את שם הדומיין המושלם. נראה כי דומיינים טובים נעלמים בקצב מדאיג כיום. אבל עדיין יש מגוון מדהים של אפשרויות זמינות. רק ודא שמה שאתה בוחר בסופו של דבר כשם דומיין מוצק מכיוון שאתה בסופו של דבר רוצה למשוך את התנועה שאתה רוצה.

לרוע המזל, האדם הממוצע אינו יכול להתחרות בתאגידים הגדולים המוציאים 7.5 מיליון עבור business.com. המפתח למציאת דומיין נהדר הוא מציאת נישה. מצא תחומים שתאגידי ענק כמעט ולא נוגעים בהם. סמוך על כך שיש הרבה מאוד נישות שעדיין לא נחצו בהצלחה ויוטבו אותן. אתה יכול לבצע מחקר שוק על ידי הערכת סוג התחרות שעשויה להתקיים עבור תחום העניין שלך. לאחר שתבסס את הנישה שלך, התחל בתהליך סיעור מוחות עבור שמות דומיין ייחודיים. בדוק כמה מהם על ידי ביצוע חיפוש מילות מפתח דרך Google כדי ללמוד מה עושים אחרים עם שמות דומיין דומה.

כאשר סיעור מוחות עבור דומיינים נסו לחשוב על משהו קצר וקל לזכור. כאשר תינתן להם הבחירה בין getitdone.com ו-getyourthingsdonefast.com, אנשים יטו לזכור את הדומיין של get it done. כמו כן, נושא נוסף שכדאי לכסות הוא האם לרכוש את a.com,.org או.net. בעוד.org and.net מקובלים בחברה של היום,.com היא הדרך ללכת. אנשים יזהו את a.com הרבה יותר קל מאשר a.net.

אתה רוצה ששם הדומיין שלך יהיה תיאורי, אך קצר. זה יכול להיות שילוב מסובך. הניסיון למצוא שם קצר אבל מתאר משהו דורש הרבה מחשבה. אנשים רבים יבקרו באתר שלך באמצעות קישורים שונים. סביר יותר שהם ילחצו על האתר שלך אם תוכל לתת להם טיזר למה האתר שלך כל כך מושך. כמו כן, הקפד לא לזלזל בחשיבות הכללת מילות מפתח פופולריות (לפי פעילות חיפוש) בשם הדומיין שלך. לגוגל יש כלי מילות מפתח מצוינים בחינם שיעזרו לך להעריך דפוסי תנועה.

הקפד להתרחק מדומיינים עם מספרים ומקפים. מקפים ומספרים נראים מאוד לא מקצועיים, מה שאומר שאתה עלול לאבד תנועה.

לאחר מכן מגיע החלק שכולנו שונאים. רכישת שם הדומיין שלך. כקונים, אנו באופן טבעי מחפשים את העסקה הטובה ביותר שיש. אנחנו לא רוצים לקבל תשלום יתר על כמה מכתבים עם a.com בסוף זה. GoDaddy הוא מקום פופולרי. אתה יכול אפילו למצוא שמות דומיין ב-yahoo.Source by Tim Sighter

כתיבת תגובה