כיצד לבחור שם דומיין בעל המרה גבוהה עבור כתובת האתר שלך

מאז שחר הרשת, זה הפך לאמת אוניברסלית המוסכמת על ידי כל מומחה שיווק באינטרנט מצליח ברחבי העולם, שיש לו שם דומיין מעולה הוא קריטי להצלחתך.

שם דומיין הוא קבוצה קטנה של מילים שתרכוש מחברת רישום דומיין ולאחר מכן תפנה אל כתובת האתר של דף הנחיתה או דף לכידת הפניות שלך. (כתובת אתר = קישור ישיר אוניברסלי מחדש)

מכיוון שכתובת אתר היא הכתובת המקוונת המדויקת שבה מתארח אתר אינטרנט ויכולה להכיל שילוב של מילים, אותיות, מספרים ואפילו תווים אקראיים, לכאורה חסרי משמעות כמו סימני שאלה, חתכים אחוריים ונקודות, זה רעיון מצוין שיהיה קצר, שם דומיין ממוקד שמתאר את העסק, מערכת השיווק, המוצר או השירות שלך.

אם אתה משתמש במערכת שיווק מקוונת שבה כולם מקבלים כתובת URL דומה עבור דף הנחיתה שלהם, שם דומיין שמפריד בינך לבין כל המשתמשים באותה מערכת, הוא קריטי להצלחתך.

לכן, שם הדומיין שאתה רוכש צריך להיות קצר ופשוט ומשהו שמסקרן אדם ללחוץ עליו כשהוא מוצג במייל, פרסומת מקוונת או מכל אתר שבו הדומיין שלך מתפרסם, כמו בפייסבוק, יוטיוב או טוויטר.

קניית דומיין

ככלל אצבע, תמיד קנה את השם שלך, או גרסה שלו.

אם שמך הוא ג'ון סמית', אולי תרצה לקנות את JohnSmith.com, JohnSmith.net או JohnSmith.info.

אם אלה אינם זמינים, אתה יכול להשתמש בווריאציות כמו WhoIsJohnSmith.com, MeetJohnSmith.com או PartnerWithJohnSmith.com

גם אם לא תשתמש בדומיין הזה מיד, בוודאי תרצה שם משלך עבור כל מיתוג אישי שתיצור בעתיד. כמובן, אתה יכול להשתמש בו גם עבור דף הנחיתה שלך, אם תבחר, בהתאם לשוק עבורו אתה מציג את הדומיין שלך.

זהו כלל אצבע, זה רעיון מצוין להשתמש בשם שלך בדומיין, כאשר אתה משווק לחברים, מעריצים או עוקבים שלך משוק המדיה החברתית.

אנשים שעוקבים אחריך והם חברים שלך בפייסבוק, טוויטר, יוטיוב, לינקדאין, מייספייס ו/או כל פלטפורמת מדיה חברתית, רוצים להכיר אותך, ולכן על ידי שימוש בשמך או בגרסה שלו, זה ייצור סקרנות אצל החברים שלך , מעריצים ועוקבים, אולי מכריח אותם ללחוץ על הקישור שלך בדף הפרופיל שלך.

בעת בחירת שם דומיין לפרסום מקוון, מומלץ ליצור מה שמכונה "רלוונטיות", על ידי הכללת שם הדומיין שלך, כמה או כמה מילים המופיעות בדף הנחיתה שלך.

מכיוון שלא מדובר במסע פרסום במדיה חברתית, השימוש בשמך אינו האפשרות הטובה ביותר מכיוון שלרוב השוק הקר עדיין לא מכיר אותך.

לכן, עדיף ללכת עם יותר מילים 'בעלות שיווק' בשם תחום שהוא קצר, מתוק ומסקרן את הקהל שלך.

שוב, סקרנות היא אחד הגורמים הגדולים ביותר לאלץ אנשים ללחוץ על הקישור שלך. אפשר אפילו להתעלם מהפרסומת שלך, אבל שם הדומיין שלך עשוי למשוך את כל הקליקים.

דרך מצוינת להעלות כמה רעיונות, היא לבנות תחילה את דף הנחיתה שלך, ולאחר מכן לרכוש שם דומיין שמתאים לכמה מהמילים החזקות יותר בדף. לחלופין, קנה תחילה את שם הדומיין שלך ולאחר מכן וודא שאתה משתמש במילים שבו בדף הנחיתה שלך לפחות כמה פעמים, קרוב יותר לראש הדף בכותרת מוקדמת או בכותרת עצמה, שם זה ימשוך את תשומת הלב של כל מי שלחץ על שם הדומיין שלך מתוך סקרנות.

זה גם יעזור לך לקבל "ציון איכות" טוב עם מנועי חיפוש, במיוחד בגוגל, אם אתה משתמש ב-Google AdWords כדי להוביל תנועה לדף הנחיתה שלך.

בנוסף, התרחק מקיצורים או איותים שונים מהאיות הרגיל שלו מכיוון שזה יבלבל אנשים.

לדוגמה, עבור המילה "קל", אל תשתמש ב-"EZ". (לא שאנחנו ממליצים על המילה הזו כחלק מהדומיין שלך – פשוט תתרחקי מקיצורים)

הדומיינים הטובים ביותר משתמשים במילים וביטויים קצרים שקל לאיית וקל לזכור אותם.

שם דומיין טוב אמור ליצור סקרנות ולסקרן אנשים ולגרום להם לרצות לראות את המידע בדף הנחיתה או באתר האינטרנט שלך.

כמובן, אם המודעה שלך כתובה היטב ומושכת תשומת לב על ידי מיקום גבוה בסרגלי המודעות הממומנות של גוגל, שם הדומיין שלך חשוב, אבל מה שחשוב יותר הוא שהמחפש, שהופך כעת למבקר באתר, ימצא את מה שהוא חיפש כאשר הם לוחצים על הפרסומת שלך. שוב, זה נקרא "רלוונטיות".

זה נכון גם לגבי שמות דומיינים של מדיה חברתית. אם אחד מחברי הפייסבוק שלך לוחץ על כתובת האתר המוצגת שלך (שם.קום שלך), אך הם יורדים לדף נחיתה שאינו משקף דבר עליך ואינו מציג את שמך, תמונה שלך, סרטון או כל דבר אודות אתה, רוב הסיכויים שהם עלולים לחשוב שהם בדף הלא נכון וסביר להניח שהם אפילו לא מעוניינים.

אתה יכול לקנות שמות דומיינים זולים ב-Go Daddy, אם עדיין אין לך רשם דומיינים שאתה אוהב. זה מי שאני משתמש בו עבור כל רישום הדומיין שלי.

בעת ביקור באתר זה, הדבר הראשון שתרצה לעשות הוא לחפש שם דומיין, כדי לראות אם הוא בכלל זמין.

אם כן, תראה סיומות זמינות עבור הדומיין שתבחר, כלומר.com,.net,.org,.us,.biz,.info וכו'…

.Coms משויכים בדרך כלל לאתר שבו עשויה להתבצע רכישה, כלומר. המילה "מסחר".

ניתן להשתמש ב-.Nets ל"מסחר" כמו דוט קום, אך בדרך כלל משויכים לרשת שהאתר יייצג.

.Info משויך בדרך כלל בדיוק לזה, מידע על מישהו או משהו

.Org משויך בדרך כלל למידע על ארגון

והרשימה עוד ארוכה!

עם זאת, בחר את מה שאתה אוהב, זכור שדומיינים של Dot com בדרך כלל מקבלים את התגובה הגדולה ביותר, לא בגלל שיהיה לך את שם הדומיין הטוב ביותר באינטרנט, אלא בגלל שדומיינים של.com היו הראשונים לשוק כשהאינטרנט עדיין היה בחיתוליו. אם אנשים ישכחו שהדומיין שלך הוא a.net or.biz or.info, הם תמיד יעברו לגרסת the.com של הדומיין שלך.

שים לב שיכולות לחלוף עד 24 שעות עד ששם דומיין שנרשם לאחרונה יהיה פעיל, אז הקפד לא להתחיל לשווק אותו או לשתף אותו עם אחרים עד שבדקת אותו היטב כדי לוודא שהוא מועבר לדף הנחיתה שלך.

כעת, לאחר רכישת שם דומיין, תרצה להעביר אותו לכתובת האתר שלך.

העברת הדומיין שלך לכתובת ה-URL שלך דומה למישהו שמתקשר למספר הטלפון הביתי שלך, אבל הוא "מועבר" לסלולרי או לטלפון הנייד שלך.

העברת שם דומיין זה אותו מושג – אתה בוחר לאן ה"דומיין" שרכשת שלך מעביר, במקרה זה, לכתובת האתר שלך.

אתה יכול אפילו "מסווה" את שם הדומיין שלך, מה שפשוט אומר שכאשר מבקר נוחת באתר שלך, הוא לא יראה את כתובת האתר, אלא את שם הדומיין שרכשת, העברת ועכשיו רוצה להציג בשורת הכתובת של האתר שלך .

אז זה איך לבחור שם דומיין בעל המרה גבוהה עבור כתובת האתר שלך וכיצד לוודא שדף הנחיתה ו/או האתר שלך יקבלו כמה שיותר תנועה בעת פרסום ושיווק באינטרנט.

רק זכור ששם הדומיין שלך מסמן את ההתחלה של מערכת השיווק או המשפך שלך, אז וודא שהוא מושך את תשומת הלב של אנשים, מאלץ אותם לרצות להסתכל על העסק שלך ומהווה קישור עובד שייקח אותם ישירות לאתר שלך.Source by Aaron Rashkin

כתיבת תגובה