כאשר כבלים ו-DSL נכשלים, שירות אינטרנט לווייני עשוי להיות האפשרות היחידה שלך

שירות אינטרנט לווייני כשמו כן הוא גישה לאינטרנט המתקבלת באמצעות צלחת לווין. היתרון הוא שלא משנה היכן אתה נמצא בעולם, אתה יכול לקבל שירות לווין על ידי התקנת צלחת לווין. אז לא משנה כמה המיקום כפרי או מרוחק, גישה לאינטרנט אפשרית. תחנות טלוויזיה משתמשות בשירות אינטרנט לווייני בטנדרים הניידים שלהן. שירות לווין הוא ספק ברחבי העולם באמצעות לוויינים במסלול נמוך (LEO).

אם יש לך את הזמינות של לוויינים גיאוסטציונריים, זה מספק שירות מהיר יותר. עם זאת, שירות אינטרנט לווייני זה אינו זמין בכל האזורים. באזורי קוטב מסוימים אין אפשרות זו. איכות השירות הלווינית תלויה מאוד בסוג מערכת הלוויין. אלה משתנים מאוד בתכונות וביכולות הטכניות.

לעומת זאת, לא ניתן להשתמש בשירותי DSL באזורים מרוחקים שבהם שירות טלפון קווי אינו זמין. ל-DSL יש יתרונות רבים לעסקים מכיוון שהוא אינו מצריך חיוג כדי להתחבר לאינטרנט. זה תמיד מחובר. DSL – אם הוא זמין – הכי נוח במצבים הבאים:

· שימוש במשרד לעסקים קטנים

· משרד עסק בבית

· שימוש משפחתי באינטרנט

· גישה מרחוק לאינטרנט עבור תאגידים ועסקים גדולים יותר

· עסקים או תאגידים עם משרדים גדולים ומחשבים ברשת.

כאשר יש רק מחשב אחד להתחבר לאינטרנט, DSL היא אפשרות חסכונית. DSL מספק שירות אינטרנט מהיר אך שירות זה עשוי להשתנות בשעות השיא. אם יש לך רשת שהוגדרה בבית או במשרד, אולי תרצה לשקול שירות DSL משופר. במקרים מסוימים, העלות הופכת לגורם.

אם העסק שלך שוקל שירות DSL אתה צריך להיות בטוח שאתה יכול לשדרג ככל שהעסק שלך גדל וששירות ה-DSL שאתה בוחר מספק שירות מהיר ואמין. בדוק אם לספק ה-DSL שאתה שוקל יש אפשרויות שירות ADSL ו/או IDSL.

שירות אינטרנט בכבלים כפי שהשם מרמז מחבר את המחשב שלך לשירות האינטרנט באמצעות שירות כבלים טלפוני או טלוויזיה. זה מספק שירות אינטרנט מהיר אבל זה לא זול. בניגוד לחיוג, אינטרנט בכבלים תמיד פועל. מהירות שירות הכבלים תלויה בהשהיה וברוחב הפס של שירות מארח האינטרנט בכבלים. רוחב פס מתייחס לרוחב "כביש האינטרנט המהיר" שאליו נוסעים הנתונים שלך. כמו בכביש מהיר, ככל שרוחב הפס רחב יותר כך הנתונים שלך יכולים לנוע יותר נתיבים.

בין אם אתה משתמש ב-DSL, בכבלים או בלוויין, השהיה ורוחב הפס חשובים. אם אתה מוריד מוזיקה, סרטים או קבצים גדולים לעתים קרובות, אתה צריך שירות עם רוחב פס רחב.

חביון הוא המהירות שבה המידע שלך יכול לעבור אל המחשב שלך או ממנו. ככל שהשהייה נמוכה יותר, כך הנתונים יכולים להגיע למחשב שלך מהר יותר.

לרוב נעשה שימוש בשירותי אינטרנט לווייניים כאשר DSL, כבלים ואפילו חיוג אינם אפשרויות כגון: אזורים מרוחקים ומיקומים כפריים. זוהי גם אפשרות מצוינת אם המיקום שלך זז לעתים קרובות, כגון פעולת כרייה או שירות נייד. סוג כלשהו של שירות לוויין זמין בכל מקום בעולם. למידע נוסף על אינטרנט לווייני.Source by Emily J Jayden

כתיבת תגובה