יתרונות וחסרונות של אינטרנט בכבלים

חיבור באמצעות כבל, זהה לטלוויזיה בכבלים, אפשר להרבה יותר תושבים של ארצות הברית להשתתף בתנופת רוחב הפס הרחב. זה נובע בעיקר מהעובדה שכבר יש רשת בשפע של כבלים קואקסיאליים הפרוסים על פני היבשת, הרבה יותר מקווי סיבים אופטיים. אפשר לומר שהכבלים קיבלו התחלה עם מעט מאוד תחרות. ספקי טלקום רבים ללא ספק מקנאים בחברות שהיו פעם מונעות מבידור. באמצעות שימוש במודם כבלים, ניתן להתחבר לאינטרנט במהירות גבוהה בעוד מודמים פיזיים אחרים דורשים קווי טלפון קוויים.

היתרונות של אינטרנט בכבלים

1. יתרונות האינטרנט בכבלים מתחיל במהירות הקיצונית של החיבור. ניתן להשיג מהירויות של עד 12 Mbps בתוך משק בית המאפשרות הזרמת וידאו מהירה יותר, משחקים מקוונים חלקים יותר והורדות מהירות יותר.

2. מכיוון שלא נדרש קו קווי לכבלים, אתה יכול להישאר מחובר לאינטרנט באופן רציף. אין צורך בחיוג עבור המודם, שלעתים קרובות נחשב לנוחות הגדולה ביותר בחברה המהירה שלנו. בנוסף, אין עלויות חשבון טלפון הקשורות לחיבור לאינטרנט, אשר היו בעיה עבור לקוחות שנאלצו להתקשר דרך Intralata למרחקים ארוכים.

3. חיבורים אחרים כגון DSL הם איטיים יותר ולעתים קרובות יכולים לעלות פי שניים כדי להגיע למהירויות שהאינטרנט בכבלים יכול להשיג. ניתן להציע את העלויות עבור חיבור אינטרנט זה באופן משמעותי בעלות נמוכה יותר ל-Mbps ומוסיפה ערך לצרכן בשל כך.

4. חיבורי אינטרנט בכבלים לא רק מופעלים תמיד, אלא נוטים להישאר אמינים יותר מ-DSL או אינטרנט אלחוטי. חיבורים שנפלו הם נדירים מאוד ולעיתים מתרחשים רק במהלך עדכונים חשובים לרשת, לא בשעות השיא.

5. אתה יכול בנוסף לאגד את האינטרנט שלך עם שירותים אחרים כדי להוסיף ערך ונוחות להוצאות התקשורת החודשיות שלך. זה יכול לכלול שירות טלפוני, פס רחב (כמובן), וחבילות בידור טלוויזיה בכבלים.

חסרונות של אינטרנט בכבלים

1. ייתכן שהזמנת את רוחב הפס הרחב הגדול ביותר של הכבלים לביתך, במהלך שעות השיא אתה עשוי לגלות שאינך מקבל את כל רוחב הפס שהזמנת במקור. זה יכול לקרות גם כאשר רבים מדי מחוברים לחיבור האינטרנט שלך בבית באמצעות הנתב האלחוטי שלך.

2. העלות למגה-ביט היא מחיר הוגן, אולם לא נמכרים חיבורי אינטרנט איטיים בכבלים. זה משאיר אותך פתוח לשלם יותר ולהצטרך לקנות רוחב פס נוסף שאתה צריך וכתוצאה מכך עלויות חודשיות גבוהות יותר.

3. לפעמים אתה נדרש לקנות יותר מסתם שירות האינטרנט. חברות כבלים רבות ניצלו את מקומן בשוק ויתעקשו שתרכשו חבילת טלוויזיה בכבלים על מנת לקבל שירותי אינטרנט בכלל. זה יכול לשנות את הערך כשמדובר בחיסכון בעלויות.

4. עלויות ההתקנה יכולות להיות מעט גבוהות אם לא היה לך כבל קואקסיאלי שעובר בשטח שלך במקור. זה יכול להיתקל בטווח הגבוה של $100+.

5. בגלל שהחיבור לאינטרנט תמיד פועל, תצטרך להשקיע בתוכנת אנטי וירוס טובה כדי להבטיח שהמחשב שלך נשמר. לא רק זה, אלא שניתן להעלות וירוסים למחשב שלך בצורה יעילה הרבה יותר עם אינטרנט בכבלים, אז זכור זאת.Source by Aaron Siegel

כתיבת תגובה