ייצור עצמי – יתרונות וחסרונות למוכרי מוצרי מדיה דיגיטלית

אם אתה מוכר של ספרים אלקטרוניים או מדיה דיגיטלית, מאמר זה נכתב בחשבון שלך. מכירת מוצרים דיגיטליים באינטרנט יכולה להיות לפעמים משימה לא פשוטה. מלבד הצורך לעשות את כל השיווק באינטרנט הזה, לפרסם תוכן שימושי כדי למשוך לקוחות וכו', יש גם את החצי השני של עשיית עסקים. החצי השני הזה הוא התשתית הפנימית שלך שבה אתה, כבעלים הבלעדי של העסק שלך, מנהל את הגיליונות הפיננסיים שלך, מנהל רשימות לקוחות, אורז ומשלוח מוצרים ועוד. במאמר זה, אדון בכמה מהיתרונות והחסרונות של ביצוע כל העבודה בעצמך בבית, במילים אחרות, ייצור עצמי.

אחד היתרונות של ייצור עצמי הוא שאתה יכול ללמוד את הפרטים הקטנים של אופן הקמת המבנה העסקי שלך. מיצירת תוכן, דרך הפקת מדיה דיגיטלית, דרך ניהול רשימות לקוחות, ועד אריזה ומשלוח מוצרים ללקוחות, עשייה בעצמך היא דרך טובה להבין מה כרוך בתהליך כולו וגם יכולה לתת לך שליטה מקסימלית בעסק שלך. זה מה שרוב היזמים המצליחים מתחילים לעשות בכל המאמצים העסקיים. תאר לעצמך שאתה רוצה להקים עסק אינטרנט משלך למכירת מוצרי מידע שיצרת בנושא ירידה במשקל. אם אינך מבין מה נדרש כדי לכתוב בפועל, או מה נדרש כדי לקמפל אותו למעשה לטופס הפעלה, או מה נדרש כדי להקים מערכת אספקת מוצרים אוטומטית ללקוחות שלך, אז אתה מפספס עיקר גדול של איך העסק שלך עובד.

יתרון נוסף של ייצור עצמי של מוצרי מדיה דיגיטלית הוא בכך שהוא יכול לחסוך הרבה כסף. אם אתה מיקור חוץ חלק גדול מהעבודה שלך, שולי הרווח שלך יורדים באופן יחסי. לדוגמה, אם אתה מיקור חוץ את כל הייצור, האריזה והמשלוח שלך למפיץ, אז אתה צריך להקריב חלק משולי הרווח שלך כדי לפצות על עמלות מיקור חוץ. עבור רוב בעלי העסקים, במיוחד עבור אלה שרק מתחילים, כל ניקל ואגורה יכולים להיות מכריעים בהצלחת העסק שלך בטווח הארוך. אם אתה לא מייצר תזרים מזומנים ומרוויח כסף כבר בהתחלה, אתה עלול לאבד אמון וייתכן שהעסק שלך לא יגיע לשום מקום.

חסרון אחד של ייצור עצמי של מוצרי מדיה דיגיטלית הוא שלעתים קרובות לוקח יותר זמן לבצע. אם אתה עושה הכל בעצמך, יכול להיות שאתה לא נותן למותרות הזמן להיות לטובתך. אם אתה כבר מרוויח קצת כסף בעסקי מוצרי המדיה הדיגיטלית שלך באינטרנט, אולי תרצה לשקול לשכור קצת עזרה מגורמים חיצוניים כדי להקל חלק מהכאב שלך. בטח, זה לא ממש כאב להרוויח כסף, עם זאת, אם אתה מבלה 16 עד 20 שעות בכל יום בעבודה על העסק שלך ומרוויח מאות אלפי דולרים בכל שנה, נחשו מה? כנראה שלא תחיה מספיק זמן כדי שתוכל ליהנות מכל הכסף שאתה מרוויח. היכולת לבצע מיקור חוץ של עבודה לאחרים היא מתנה משמים ואם משתמשים בה בצורה הולמת וחכמה, יכולה להיות אחת ההחלטות המועילות ביותר שתוכל לקבל עבור העסק שלך.

ייצור עצמי הוא דרך מצוינת לבעלי עסקים להתחיל במאמציהם באינטרנט. ישנן הזדמנויות רבות עבורך ללמוד כיצד לנהל ביעילות את המבנה העסקי שלהם, ותוכל לשמור על שליטה מלאה על אופן התנהלות החברה שלך. אבל כשמגיע הזמן למעשה להציל חלק מחייך לדברים חשובים יותר (כגון בילוי עם המשפחה וכו'), ייצור עצמי עשוי לא תמיד להיות הדרך החכמה ביותר ללכת; מיקור חוץ הוא לעתים קרובות המפתח ליכולת לנהל את העסק שלך לטווח ארוך.Source by Ray Johnson

כתיבת תגובה