טריקים של רשם דומיינים טריקי

רשם דומיינים הוא הישות שרושמת את שם הדומיין שלך. רשמי דומיינים רבים נמצאים שם בחוץ, אבל איך אתה יודע אם יש לך את המתאים? אתה צריך לפקוח את העיניים ולהיות מודע לטריקים, חלק מרשמי הדומיינים צריכים לפתות אותך להירשם אליהם.

קנייה ומכירה של דומיינים היא תעשייה, ממנה מרוויחים אנשים רבים. כדי למנוע שברון לב מיותרים והפסדים כספיים, שימו לב לטריקים הבאים, שרוב רשמי הדומיינים המסובכים משחקים על בעלי אתרים תמימים למטרות רווח:

דמי ההעברה החוצה

תשלום זה כלול למעשה בתנאי השירות. זוהי עמלה נסתרת, שתחויב ממך, אם תחליט לרשום את שם הדומיין שלך לרשם פעיל אחר. בדרך כלל, עמלה זו עולה פי שניים עד שלושה ממה ששילמת במהלך ההרשמה. זוהי הפרה מוחלטת של מדיניות ICANN, המכסה העברות דומיינים. אם זה קורה לך ואתה שם לב לזה, אתה יכול להתקשר לחברת האשראי שלך והם יחזירו את החיוב.

האותיות הקטנות

רוב הזמן, אנשים לא לוקחים את הזמן לקרוא את תנאי השירות הארוכים בכלל. אם אתה אחד מהאנשים האלה, סביר מאוד שאתה מתגעגע למונחים כמו ייפוי כוח ועמלות העברה.

המונח "תשלום כפי-לך".

מדובר בסך הכל בהלוואה ללא ריבית המכסה רישום רב שנתי. דומיינים אופורטוניסטיים מאפשרים לך להירשם אליהם לחמש שנים תמורת הנחה. לאחר תשלום האגרה, שאמורה לכסות חמש שנים, אתה נרשם רק לשנה. הרשם משלם לכיסו את יתרת האגרה. אתה יכול לאמת את התפוגה של שם הדומיין שלך באמצעות EasyWhois או Free whois.

דמי הניהול

Whois הוא מסד הנתונים שבו שם הדומיין שלך נגיש דרך רשם הדומיינים שלך. אתה אמור לגשת לזה בחינם, אבל חלק מהרשמים גובים מהלקוחות שלהם דמי ניהול עבור עריכה ונעילה של רשומות Whois שלהם.

העמלות על פרטיות

זכור תמיד שהרשם שרשם את שם הדומיין שלך הוא הבעלים שלו. אתה מופיע ב-Whois, שהוא מאגר מידע ציבורי. אין צורך בדמי פרטיות. אם אתה נתקל ברשם דומיינים שמציע לך עמלת פרטיות, הוא פשוט מקבל את העמלה שלך ואז מוכר את שם הדומיין שלך לגורם אחר.

נעילת הרשם

מנעולי רשם נוצרו כדי להגן עליך מפני העברות לא מורשות בשמות דומיין. ברגע שנעילת הרשם מופעלת, אף אחד לא יכול להעביר את הדומיין שלך בכלל. חלק מהרשמים לא מכבים אותו כאשר אתה רוצה או פשוט נותן לך את הכוח לכבות אותו. כשזה קורה, אתה מפתח בעיה.

דמי החניה של התחום

רשמים משתמשים בחניית דומיין כדי לחלץ ממך יותר כסף. שם הדומיין שלך פשוט מופיע באתר, שבו נמצאים דף חיפוש וחלונות קופצים. כאשר אתה משלם עבור חניה של דומיינים, אתה בסופו של דבר עוזר לרשם הדומיינים שלך להביא יותר רווחים.Source by Willox Perez

כתיבת תגובה