טכנולוגיה לחסימת פרסומות ובעל העסק המקוון

דפדפנים רבים משתמשים כעת בטכנולוגיית חסימת פרסומות על מנת למשוך משתמשים. הטכנולוגיה הזו עוצרת דברים כמו מודעות באנר, מודעות קופצות ואפילו מודעות קליקים בסיסיות אפילו להופיע בחלון שלך, מה שגורם לגלישה ללא מודעות. למרות שזה שימושי עבור המשתמש, הרבה עסקים באינטרנט מרגישים מאוימים על ידי הטכנולוגיה הזו, מחשש שהם לא יוכלו להעביר את המסר שלהם לציבור יותר. למען האמת, טכנולוגיית חסימת פרסומות יכולה לעבוד לטובתך, אם אתה מתמצא בזה. הנה איך:

1. חסימת מודעות חוסכת לך כסף. הבעיה עם סגנון התשלום לקליק של הפרסום היא שאתה מתעצבן גם אם מישהו לוחץ בטעות על הפרסומת שלך ותאונה מסוג זה היא נפוצה ביותר. אולי כל קליק עולה לך רק סנט או שניים, אבל זה מצטבר במהירות. עם חסימת המודעות, אינך צריך לדאוג יותר מכניסות מקריות.

2. חסימת פרסומות מאלצת אותך להיות יותר יצירתי ובכך להתבלט. מודעות באנר, מודעות תשלום לפי קליק וחלונות קופצים משעממים וממילא מתעלמים בקלות. מכיוון שהם כבר לא מגיעים לאנשים, אתה צריך לעשות עוד קצת עבודה במאמצי הפרסום והנראות שלך. יצירתיות פירושה שאתה יותר בלתי נשכח – כלומר יש לך סיכוי טוב יותר למשוך לקוחות.

3. לא משנה עד כמה חסימת פרסומות נפוצה, לא כולם ישתמשו בה בכל מקרה. חסימת מודעות לפעמים עולה יותר כחלק מדמי מנוי, היא חלק ממנוע חיפוש שאנשים לא אוהבים, או שמישהו עשוי להחליט להשבית אותו. בלי קשר לסיבה, חסימת מודעות לעולם לא תכסה את העולם, אז למה לדאוג בקשר לזה?

4. פרסומות אקראיות הפזורות ברחבי האינטרנט צריכות להיות רק חלק קטן ממסע הפרסום שלך. כדי להצליח באמת, אתה צריך להיות בעל נראות בכמה שרוכים באינטרנט, לא רק אחד, אז אם אתה מאבד את מודעות הבאנר שלך, אז אתה צריך להיות תוכנית מגירה במקום בכל מקרה כדי לא פשוט להפסיק לעצור.

5. אם שום דבר אחר, יש לך סוג אחד פחות של שיווק לדאוג לגביו מה שאומר שאתה יכול לבזבז יותר זמן על זנים אחרים שעובדים טוב יותר או על הרחבת העסק שלך באופן כללי. חסימת פרסומות היא מה לחשוש עבור בעל העסק המאורגן, היצירתי והמתמצא באינטרנט. זה פשוט עוד דבר שצריך להתגבר עליו במשימה שלך להפוך לבעל עסק מקוון מצליח.Source by Addy K.

כתיבת תגובה