טיפים חיוניים שכדאי לזכור לפני רכישת דומיין ממפתחי אינטרנט

לפני שאתה מקבל שם דומיין, אתה צריך לקחת כמה דברים בחשבון. הנה מה שאתה צריך לזכור:

תפסיק לחשוב רק ".com." ראה, ישנם סוגים רבים של הרחבות שמות דומיין חדשות הזמינות. תחומים אלה מציעים גם דיוק רב יותר

  • אם אתה רוצה אתר a.com, וודא שהוא זמין והפנה אותו לשם הנכון של הדומיין החדש שלך, כך שהסיכון של כריעה יהיה מאחוריך. ודא שיש לך זכות מוקדמת לפני שאתה רושם סימן מסחרי.

  • אם תרצה לחסוך כסף, השתמש ברשם קמעונאי, ברשם תאגידי אם יש לך יותר כסף.

  • אם אתה זקוק למומחים או לסיוע מיוחד ולשירותים הקשורים לשמות מתחם וסימני מסחר, השתמש ברשם חברות.

אל תרכוש עשרות שמות מתחם. אתה יכול לקנות את האחד ואת ".com" שלו אבל אל תפסיק לתקשר עם שם הדומיין החדש שלך.

אני רוצה לחזור, ודא שאינך משתמש בסימן מסחרי בשם הדומיין שלך אם הוא לא שלך.

ודא שהדומיין רשום על שמך. אם שם הדומיין שאתה רוצה עבור הסטארט-אפ שלך כבר תפוס, שנה את שם הסטארט-אפ שלך. זכור ששם הדומיין שלך הוא הזהות המקוונת שלך.

ישנם TLDs רבים (Top Level Domains) שאתה יכול לקבל בחינם אם כי עם כמה הגבלות. (TK CF GA GQ ML) וכו', הם חלק מהדומיינים ברמה העליונה שאתה יכול להשיג בקלות. עם זאת, ל-TLDs אחרים כמו (.com.net.org.UK) המחירים שלהם נמצאים אצל רשמים שונים. אף רשם אחד לא מספק את כל ה-TLDs הזול ביותר. לכן זה דבר נבון להשוות מחירים בין הדומיינים לפני שמתחילים לרכוש כל אחד מהם.

שוב, לחלק מהרשמים הללו שאפילו מספקים דומיינים זולים יש מחירי חידוש גבוהים שהם יותר מדי. חיוני לקחת בחשבון גם את זה. כמה מהאפשרויות הזולות ביותר הן אירוח GoDaddy, Namecheap ו-Temok. Temok הוא הזול ביותר כשמדברים על הדומיין the.com. העלות היא רק $6.99.

זה גם אידיאלי שתקבל שם דומיין שקשור למילות המפתח העיקריות שהאתר או הבלוג שלך עוסקים בהן. לוקליזציה שלו על ידי הוספת מיקום לדומיין היא לעתים קרובות בעל ערך. זה גם יוצא מן הכלל להשתמש בשם החברה אם הדומיין כולל גם את מילות המפתח. אל תשאיר את זה לאורך זמן. כמו כן, זכור כיצד שם הדומיין הזה מציע אפשרות לשיוך עם סיומת דומיין. הדבר הטוב ביותר הוא אם אתה יכול להתאים אותו עם דוט com. אבל גם תחומים אחרים יכולים להועיל. תן להם לא להיות שונים מדי בכל מקרה, כי ככל שהתוסף שונה יותר מהבלוג שלך, כך קשה יותר לאנשים לזכור את ההרחבה שלך.

להלן כמה דוגמאות מצוינות לכמה דומיינים שימושיים שהוצמדו לשמות העסקים והיכן המיקומים שלהם עשויים להיות:

  • השקיה בדטרואט

  • גרגסון עורכי דין

  • אטלנטקרדיילרים

  • service johnsonlawn

  • sportsmedicinehouston.Source by Manoj Mirchandani

כתיבת תגובה