טיפים וטריקים קלים לביצוע בעת בחירת שם הדומיין שלך

אם אתה שוקל להקים אתר משלך, אז בחירת שם דומיין מושלם עבורו היא משימה חיונית. ישנן חברות אירוח אתרים רבות המציעות אפשרויות נהדרות שיכולות להקל על המשימה שלך, אך בחירת האחת הטובה ביותר המתאימה לעסק שלך היא הדבר היחיד שעליך לעשות. אבל השאלה היא איך אפשר לבחור את שם הדומיין הנכון והסיומת שלו. אם אתה טועה, אז זה כמובן יכול להיות טרחה לעבור מאוחר יותר מבלי להשפיע על דירוג החיפוש והמותג שלך. זו הסיבה שחשוב ביותר לבחור את שם הדומיין הטוב ביותר ולהירשם.

כאן במאמר זה, נדון בכמה מהטיפים החשובים ביותר לבחירת שם הדומיין הטוב ביותר. מכיוון שהכתובת הנכונה יכולה לעשות הבדל גדול, באופן דומה הדומיין שלך הוא הרושם הראשוני שיש למבקרים שלך כשהם רואים את התוכן, המיתוג והפריסה שלך.

ההרחבה: בעת בחירת שם הדומיין שלך, יש לך אפשרות להירשם עם מאות הרחבות דומיין ברמה העליונה:

• TLDs: הדומיינים ברמה העליונה כוללים the.com,.net,.int,.gov,.edu,.org ועוד. בין כל אלה רק חלק מהם זמינים לשימוש כללי, and.com הוא ללא ספק החשוב והטוב ביותר.

• ccTLDs: זה כולל דומיינים רבים בקוד המדינה ברמה העליונה הכוללים.au (אוסטרליה),.cn (סין),.in (הודו),.jp (יפן),.ph (פיליפינים), ו-UK (בריטניה) .

• gTLDs: ישנם גם דומיינים גנריים ברמה העליונה, אך השימוש בהם עדיין לא פופולרי במיוחד וזה כולל.חשבונאות,.סוכנות,.עיר,. דיגיטלי,.צילום ו.חברתי.

בחר מילים קצרות וקלות להקלדה: מילים ארוכות בשמות הדומיין יכולות להיות קשות לזכור וגם להקליד. בעולם האינטרנט האולטרה-מהיר, אם הלקוח שלך מאט עקב הקלדה ומילים שגוי כתיב, אז הוא בוודאי יאבד את הסבלנות וילך למקום אחר.

הימנע משמות חמודים וקיצורים: אל תשתמש במקצרים כמו 2U או 4U בדומיינים שלך. מכיוון שהם נראים לא מקצועיים וגם קשה לזכור אותם, המבקרים שלך יתקשו. חפש שמות דומיין שמבקרים יכולים לזכור בקלות וזה גם משקף את מסר המותג של החברה שלך.

אל תבחר מילים בעלות משמעות כפולה: ישנם ארגונים רבים שקנו שמות מתחם מחברות אחסון אתרים מבלי להבין שאם הרווח או כל אות גדולה מוסרים זה הופך להיות בלתי הולם. יכול גם לקרות שהתוצאה היא בדיוק הפוכה ממה שהחברה שלך מציגה. לכן, ודא שהדומיין לא פוגע בשם המותג של העסק שלך.

השתמש במילות מפתח: בעלי עסקים מודעים לכך שחשוב להשתמש במילות מפתח בדפי האינטרנט ובפוסטים כדי לבצע אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש. מומלץ להשתמש במילות מפתח בשם הדומיין גם מכיוון שהדבר יעזור למנועי החיפוש לגלות את הרלוונטיות של האתר שלך וגם הקוראים יקבלו מושג על האתר.

הימנע משימוש במקפים או מספרים: טוב שתמנע מקפים ומספרים בשם הדומיין שלך. מכיוון שהם באמת יכולים להיות נטל על ההקלדה ויוצרים הרבה בלבול, עדיף לא להשתמש. יש להשתמש במקף רק כדי למנוע מהדומיין שלך להישמע לא הולם. גם עם מספרים, קשה לזכור ולעתים קרובות אנשים עשויים להקליד את המספר הלא נכון ולהתעצבן כאשר כתובת האתר לא עובדת.

הימנע מבעיות בסימנים מסחריים: לאחר שהחלטת על שם האתר שלך, וודא שאינך מפר סימן מסחרי של חברה אחרת. כדי לבדוק, אתה יכול לעשות חיפוש לפני ההרשמה מכיוון שזה עלול להרוג אתר נהדר בגלל הפעולה שלך. ובמקרה שאם אתה צריך לכלול שם מוצר גדול, עיין בתנאים וההגבלות שלהם מכיוון שרובם אינם מאפשרים לשמם להיות חלק מהדומיין של אף אחד.Source by Prince N

כתיבת תגובה