חמישה דברים שלמדתי מפורנו מקוון

זה תמיד משעשע אותי שאנשים 'דופקים' פורנו מקוון – במיוחד מכיוון שמדובר בסחר כל כך גדול שמישהו בטח צופה בו (בסדר, לא אתה, ברור… אלא 'מישהו'). בבריטניה לבדה היא מוערכת בשווי מיליארד ליש"ט, ויש לה אפילו תערוכת סחר משלה שמושכת יותר מבקרים מאשר תערוכת הבית האידיאלי, לפי המארגנים שלה. יש הרבה מה ללמוד מתעשיית המבוגרים המקוונת שניתן להביא לידי ביטוי בעת קידום מוצרים או שירותים משלך באינטרנט.

1) ייצור בעלות נמוכה לא אומר ערכי ייצור נמוכים

האופי של תעשיית המבוגרים המקוונת גורם לכך שבהרבה מקרים וידאו מופק בתקציב נמוך. אך למרות זאת, ערכי ההפקה נשארים גבוהים, שכן מפיק הוידאו יודע שהתוצאה הסופית חשובה, וצריך להשוות עם הפקות וידאו אחרות באותה זירה. תעשיית הפורנו פיתחה את אמנות הצילום במהירות ובעלויות נמוכות, אך עדיין נראית טוב ונותנת ללקוח את מבוקשו.

איך אתה יכול לקחת את זה על הסיפון? אולי אין לך תקציב ענק, אבל בחר כחברה עם ערכי הפקה גבוהים כדי לוודא שאתה מקבל סרטון שמראה אותך באור הטוב ביותר שלך.

2) רתימת טכנולוגיה חדשה

פורנו מקוון תמיד היה בחזית הטכנולוגיה – הם היו הסוג הראשון של חברות שיש להן סרטונים מקוונים, תוכן הזרמת וכמובן תוכן של תשלום תוך כדי. כדאי לשים עין על טכנולוגיות חדשות בשימוש, מכיוון שאתה יכול להבטיח שהן יהיו במיינסטרים לפני שאתה יודע זאת.

3) מהירות ייצור

עם קהל מוכן תמיד שמשתעמם בקלות, תעשיית המבוגרים צריכה לייצר תוכן ושירותים חדשים במהירות וברצף מהיר. כל חברה יודעת שאם היא לא תעשה זאת, המתחרים שלה יתפסו את הרפיון (ואת גלגלי העין) תוך זמן קצר. זה טוב לשים לב איך הם משיגים את זה, ולהכניס את אותה מהירות הפקה לסרטונים שלך (אם כי עם בגדים!)

4) קלות גישה לוודא שהלקוחות שלך יכולים לקבל את המוצר שלך

רוב אתרי הפורנו המקוונים יציעו לך מגוון דרכים לצפות בתוכן שלהם – סטרימינג של וידאו, צילומי סטילס, סרטונים להורדה, וידאו לטלפון שלך ועוד. הם יודעים שהקהל שלהם מגיע בכל הצורות והצורות, ועונה על כל הצרכים. אל תניח שהקהל שלך רוצה את הדבר היחיד שאתה מוכן להציע – תן לו בחירה והם יישארו איתך.

5) מתן טועמים חינם

יש כסף עצום בתעשיית המבוגרים, אבל יהיה לך קשה למצוא אתר פורנו שלא נותן משהו בחינם. זה עשוי להיות תמונות חינם של היום, טעימות וידאו קצרות, טריילרים, מסמכים להורדה או יותר. הם יודעים שאם הם נותנים מספיק, אתה תחזור ותשלם עבור יותר.

קח את זה לעסק שלך על ידי חשיבה על מה אתה יכול לתת בחינם שיגרום לאנשים לדפוק את הדלת שלך כדי לשלם עבור מידע מתקדם יותר?

אז, בין אם נרצה ובין אם לא, יש הרבה מה ללמוד מתעשיית הפורנו המקוונת – והרבה מזה יכול להיות קשור לעסק שלך. תחשוב על זה בזמן שאתה לא ניגש לאף אתרים למבוגרים השבועSource by Gordon O'Neill

כתיבת תגובה