חברת פרסום במדיה חברתית ניהול מדיה חברתית לעסקים קטנים

חברת אופטימיזציה ושיווק מדיה חברתית מובילה המסייעת לעסקים לצמוח באינטרנט. אנו מנסים להגדיל את הפניות מפה לאוזן באמצעות מומחי SMO שלנו.

Venture-Care יכולה לעזור לך לבצע את התוכנית העסקית שלך ולהשיק את החברה. ב-Venture-Care יש לנו צוות של אנשי מקצוע מסורים, מנוסים ומיומנים שהפכו את Launchpad לפתרון נקודתי לביצוע התוכנית העסקית שלך. השירותים תחת Launchpad הם ייעוץ ביצוע הכולל שירותי רישום חברה, שירותי רישום, פתרונות ארגוניים דיגיטליים, עיצוב לוגו וכרטיסים, הליך הגשת ROC, שיווק ומיתוג, בריתות, שותפויות ושירותים עסקיים נדרשים נוספים להפעלת העסק שלך.

לצוות שלנו יש רואי חשבון, מזכירי חברות, יועצים פיננסיים לתאגידים, עורכי דין עסקיים, יועצי מס ועסקים כדי לספק את כל הדרישות המשפטיות, הפיננסיות והמנהליות בהודו ומחוצה לה. האסטרטגיה הארגונית הדיגיטלית ומערכות הניתוח המתקדמות שלנו עוזרות לנו לנהל את מגוון השירותים האיכותיים הכולל עבור העסק שלך, בעלות הנמוכה ביותר האפשרית ובשקיפות מלאה. אנו שואפים להתאים את השירותים שלנו כדי לשרת את הדרישות הספציפיות של כל לקוח, במקום ללכת על המדיניות של מודל אחד שמתאים לכולם.

השירותים שלנו

מגוון השירותים הרחב שלנו מבטיח חבילה מקיפה למתן שירות לכל צרכי רישום החברה שלך יחד עם מתן שירותים פיננסיים ומשפטיים.

• רישום מס שירותים מקוונים

ספקי שירותים בקנה מידה קטן המספקים שירותים חייבים במס של פחות מ- Rs.10 לאך בשנה פטורים לחלוטין ממס שירותים ומרישום מס שירותים.

• רישום מקוון fssai

קבלת תעודת FSSAI הפכה כעת לחובה עבור כל היצרנים, הסוחרים, המסעדות וכל העוסקים בעסקי המזון, הידועים בכינויים מפעילי עסקי מזון (FBOs). ב-Venture Care, אנו מציעים תמיכה מלאה מקצה לקצה ל-FBO בקבלת רישיון שירות מזון במסגרת הזמן המינימלית, כך שהם יוכלו להתחיל את עסקיהם בנוחות. ממילוי טופס הבקשה של FSSAI ועד לקבלת הרישיון הנכון, מומחי ה-FSSAI שלנו ידריכו אותך בהליכי הרישוי ויספקו פתרונות לכל השאלות שלך.

• רישום מס מקצועי

מס מקצועי הוא מס המוטל על מקצועות ומקצועות בהודו. זהו מס ברמת המדינה ויש לשלם אותו בחובה על ידי כל חבר צוות המועסק בחברות פרטיות. בעל עסק אחראי לנכות מס מקצועי ממשכורות עובדיו ולשלם את הסכום שנגבה כך למחלקת הממשלה המתאימה.

• רישום GST באינטרנט

קבל מס אחד (GST) עבור העסק שלך. חברת GST הרישום הוא חובה עבור כל ספקי השירות, הקונים, המוכרים. למד על דמי רישום gst.

למידע נוסף על שירותים משפטיים לחץ כאן.Source by Bhumi Gat

כתיבת תגובה