חברות השיווק הדיגיטלי הטובות ביותר בהודו: כיצד למצוא את החברה המתאימה לעסק שלך

שיווק דיגיטלי הוא הטוב ביותר בהשוואה לשיטות המסורתיות מכיוון שהן פרקטיות, צדדיות ומהירות יותר. יש הרבה חברות השיווק הדיגיטלי הטובות ביותר בהודו, אבל חיוני למצוא חברת שיווק דיגיטלית שתראה לך ולעסק שלך בצורה מצוינת. אז בואו נבדוק את הדברים החשובים שעליכם לקחת בחשבון בבואכם לבחור את החברה האידיאלית.

1. הבן את הצרכים שלך

לפני שתתחיל בחיפוש אחר סוכנות השיווק הדיגיטלית, עליך לדעת מה אתה רוצה. האם אתה מחפש מומחי יצירת תוכן וקידום אתרים מצטיינים? הנוכחות הטובה ביותר ברשתות החברתיות? או שאתה מתעניין במחקרים הדמוגרפיים והמחקריים? פשוט ערכו רשימה של כל מה שהייתם רוצים שחברת השיווק הדיגיטלית שלכם תעשה.

הרשימה עשויה לכלול קופירייטינג, הפקת וידאו/מולטימדיה לשיווק במנועי חיפוש, קידום אתרים, אנליטיקה, שיווק נכנס, ניהול/שיווק מדיה חברתית, בלוגים, שיווק בדוא"ל, פיתוח/קידוד אתרים, אוטומציה שיווקית, שיווק תוכן וכו'. קח את הזמן שלך לעשות רשימה של חברות השיווק הדיגיטלי הטובות ביותר בהודו ולדעת מה אתה צריך בעיקר ולהיות מסוגל להשמיע זאת בפני חברת השיווק הדיגיטלי בבוא הזמן.

2. דע את נקודות הפלוס

לא הכל חברות השיווק הדיגיטלי הטובות ביותר בהודו נוצרו שווים. הם עשויים להיות 'עצומים', אבל זה לא אומר שהם הרבה יותר טובים. אם המשרד שלך מתמחה למשל בבגדי ספורט, לא בהכרח תרצה לעבוד עם סוכנות השיווק הגדולה שנפגשת בעיקר עם החברות מחוץ לתחום שלך. זה עשוי להתאים למצוא סוכנות שיווק דיגיטלית שמתאימה לך וגם אם זה אומר ללכת לבוטיק.

חברות מסוימות יהיו להוטות להשיג את העסק שלך למרות העובדה שהם אולי לא יודעים הרבה על המוצר או התחום שלך. האם הם יצירתיים? האם הם עשו עבודה גם אם זה מחוץ לתחום שלך, שאתה מעריץ? כמובן, אתה לא רוצה את החברה שמשווקת את אותו סוג של מוצרים במשך כל חיי הסוכנות. הם יעשו את העבודה שלך מהר בוודאות, אבל זה עשוי להיראות ולהרגיש הרבה לגבי יתרת הפורטפוליו שלהם.

3. חקור את העבודה הנוכחית

אם אתה חושב שהקמפיין החדשני עשוי להתחיל להוביל תנועה לאתר שלך, אז עשה מחקר על הטריקים השיווקיים באינטרנט. אם אתה רוצה משהו קצת יותר, חפש את הסוכנות שמתמחה בקול המקצועי יותר. נסעתם לאתר שלהם מכיוון שזה היה האתר הראשון שהופיע בגוגל? איך הנוכחות שלהם ב-SEM/SEO?

אם כן, זה עשוי להיות סימן 'טוב' לכך שהם יכולים להשתמש באותם טריקים גם עבור העסק שלך. בדוק את הבלוגים והתוכן שלהם, האם זה מה שאתה רוצה. כמו כן, עקוב אחר המדדים שבהם הם משתמשים כדי להשיג הצלחה ולגלות אילו שיטות עובדות ומה לא. אתה רוצה סוכנות שפתוחה לכל דבר, וזה גם עוזר לך להיות ערני.

4. שקול את התעריפים

המשא ומתן על החוזה עם חברות השיווק הדיגיטלי הטובות ביותר בהודו קובע את המחיר הסופי. זו דרך לא נוחה בעיקר למי שלא מסתגל אליה, אבל יש שיטות לעשות את זה הרבה יותר פשוט. שים את הצעת המחיר שלך על ספקטרום במקום להסתפק במספר ודבק בו. אם המספר שלך אינו ניתן למשא ומתן, נהל משא ומתן על ההיבטים האחרים של החוזה כגון אורך או סעיפים ספציפיים. אם אתה הלקוח המשולם הכי נמוך שלהם, יש סיכוי טוב שאתה לא הולך להשיג את השחקנים הגדולים בסוכנות השיווק.

5. תהיה פרנק

גם אם הלכת רחוק לתוך המשא ומתן, אל תפחד ללכת. בעוד שאתה צריך להגדיר את הסטנדרטים הריאליים, להיות ישר וברור לגבי הכיוון של המשרד שלך יעזור לחשוף האם סוכנות השיווק הדיגיטלית מתאימה לדרישות שלך או לא. לבסוף, הישארות עם החברה בהתאם לאמונות שלך ומציאת חברת השיווק הדיגיטלית שמוכנה לעבוד בהתאם לתוכנית העסקית שלך תציע תוצאות מצוינות.

לא יצרת את המשרד שלך באופן מיידי, אז אותו תהליך עובר למשרד שאתה מוצא. פשוט קחו את הזמן והמחקר שלכם, היו גמישים אך היו נאמנים כשזה חשוב, ותשיג את המשרד הטוב לקחת את העסק שלך לשלב הבא.Source by Gurpreet Kaur

כתיבת תגובה