התוכנית העסקית האולטימטיבית לשיווק באינטרנט – בשבעה משפטים בלבד

אם אתה חדש בשיווק באינטרנט ויש לך מוצר, אתר אינטרנט ומוכן לצאת לדרך, אז מאמר זה יכול לגרום לעסק שלך להתנהל הרבה יותר חלק ורווחי יותר.

הנה למה:

ראיינתי הרבה מומחי שיווק ומכירות באינטרנט במהלך השנים האחרונות. ולא מזמן היה לי העונג לראיין שם גדול מאוד בתעשיית השיווק ג'יי קונרד לוינסון.

ובמהלך הראיון הזה ערכתי איתו שאלות ותשובות מפורטות, שבה אנשים ברשימה שלי שלחו לי שאלות באימייל כדי שאשאל את ג'יי.

אחת השאלות שמישהו שאל הייתה איך לפתח תוכנית שיווקית טובה ומוצקה.

התשובה של ג'יי הייתה כל כך טובה שאני חושב שכל אדם שמוכר משהו באינטרנט צריך לרשום את זה, ללמוד את זה ולהשתמש בו בכל פעם שהוא עושה עסקים.

הנה מה שהוא אמר:

הדבר שהוא תמיד ממליץ עליו הוא לכתוב שבעה משפטים פשוטים שהוא מכנה "תוכנית שיווק גרילה".

ושבעת המשפטים הולכים בעצם כך:

המשפט הראשון אומר את מטרת השיווק שלך; איזה דבר פיזי אתה רוצה שאנשים יעשו — לבקר באתר אינטרנט, להתקשר למספר 800, לחפש את המוצר שלך בפעם הבאה שהם בחנות, לענות לאימייל שלך, לגזור קופון וכו'.

במילים אחרות, מה אתה רוצה שהם יעשו פיזית?

המשפט השני אומר את התועלת העיקרית או היתרון התחרותי שאתה צריך כדי להגשים את מטרתך. אולי יהיו לך 100 הטבות. בחר את העיקרית. ספציפית, בחר את היתרון התחרותי שלך שהמתחרים שלך לא מציעים.

המשפט השלישי של תוכנית השיווק שלך מפרט את קהל היעד או קהלי היעד שלך.

המשפט הרביעי מפרט את כלי הנשק השיווקיים שבהם תשתמש. לדוגמא: שיווק מאמרים, פרסום, תשלום לפי קליק, מנועי חיפוש, הפניות וכו'.

המשפט החמישי אומר את הנישה שלך בשוק. מהי המילה הראשונה שאתה רוצה להיכנס למוחם של אנשים כשהם רואים את המוצר שלך? השם שלך? אולי שם החברה שלך?

המשפט השישי אומר את הזהות שלך (לא את התמונה שלך) – האישיות המובחנת שלך. אתה לא רוצה להיות מוסד קר וחסר פנים במוחו של אף אחד. אתה רוצה להיות אדם בשר ודם עם אישיות אמיתית.

לבסוף, המשפט השביעי אומר את תקציב השיווק שלך, שאמור להתבטא כאחוז מהמכירות הברוטו החזויות.

וזה הכל.

התוכנית הפשוטה של ​​ג'יי עובדת כמעט כמו קסם עבור אנשים.

זה שומר אותך על המסלול, שומר אותך ממוקד ושומר על המטרות שלך בקנה אחד וקל יותר להשגה.

בפעם הבאה שיש לך מוצר או עסק חדש להשיק, השתמש במדריך הפשוט הזה. זה יכול להפוך את הכל להרבה יותר קל, מהיר ורווחי יותר עבורך.Source by Michael Senoff

כתיבת תגובה