השתמש באינטרנט ככלי למכירה והשגת לקוחות

לפני יצירת האתר שלי, היו לי עסקים בתחום הקמעונאות, הסיטונאי והייצור. כמו כן עבדתי שנים רבות כמוכר בתחומים רבים ושונים במכירת מוצרים ושירותים בדפיקות דלתות, מכירה בטלפון ובשליחת פקסים ועוד. לפני האינטרנט, עבדתי בתעלות ולמדתי את סודות המכירה האפקטיבית.

למדתי כמה דברים במהלך השנים ועכשיו אני הולך לחלוק איתכם את הסודות העיקריים שלי איך ליצור עוד לקוחות בלי פרסום. הנה טיפ שתוכלו להשתמש בו החל מהיום:

אתה חייב להתחיל להשתמש באינטרנט כדי למכור וליצור לקוחות פוטנציאליים

אני מייצר עסקים ענקיים באינטרנט. לימדתי 100% באינטרנט וברחבי העולם ליותר מ-50,000 תלמידים. האתר שלי רשום ב-1% המובילים של האתרים המבוקרים ביותר בעולם. אני מקבל בממוצע 1000 מבקרים שונים לאתר שלי בכל יום.

עבדתי גם כמאמן ויועץ ליועצי שיווק מפורסמים אחרים. אני משתמש באתר שלי כדי ללמד את הלקוחות הפוטנציאליים שלי למה הם צריכים לקנות את המוצרים והשירותים שיש לי. ואת כל זה עשיתי באמצעות ראיונות אודיו.

ובלי קשר לעסק שבו אתה עוסק, אתה צריך לעשות את אותו הדבר.

אני מתפרנס טוב מאוד באמצעות מערכת העברת ראיונות שמע זו שפועלת ממש על טייס אוטומטי. אני לא אוכל את הזמן היקר שלי בטלפון ועונה על אותן שאלות ללקוחות פוטנציאליים לא מוסמכים. אני לא צריך להתמודד עם לקוחות גסים.

לאחר מכן אני הופך את הקלטות האודיו הללו לזמינות כהורדות בחינם מהאתר שלי ונותן אותן כתקליטורי שמע בחינם לחלוטין. אז בפעם הבאה שאתם חושבים על יצירת עסקים, שקול לעשות ראיונות אודיו עם מומחים שהלקוחות שלכם תרצו לשמוע מהם ולתת אותם בחינם.

אתה תהיה גיבור והלקוחות שלך יודו לך בכספם.Source by Michael Senoff

כתיבת תגובה