הפקת עיצוב אתרים

כאשר מתחילים פרויקט אינטרנט יש מערכת מסוימת של ייצור שצריך להשתמש בה. מערכת כללים שאם מקפידים עליהן הופכת את תהליך עיצוב האתר לקל, יעיל ופרודוקטיבי.

ישנם לקוחות רבים בחוץ שאין להם מושג לגבי תהליך הפיתוח של אתר אינטרנט. לקוחות מסוג זה יגיעו אליכם ויבקשו דוגמית מבלי לתת לכם הנחיות כלשהן. זו באמת לא הגישה הטובה ביותר ועדיף לקבוע פגישה או לתאם זמן לדיון בפרויקט במלואו. צריך לעבד כמה פרטים לפני שאתה יכול להיכנס לעיצוב אתר אינטרנט. ראשית, עליך לקבוע את תוכן העמוד, הפונקציונליות, איזה סוג אתר הם מחפשים. יש לענות על שאלות חשובות מאוד לפני שתתחיל ללעוג לאתר.

בראש ובראשונה, זה איזה סגנון הלקוח אוהב, או לא אוהב. בחירת כמה אתרים באינטרנט היא דרך טובה לקבוע איזה סגנון הלקוח מעדיף. אם תדלג על שלב זה, סביר להניח שתבזבז את הזמן והכסף שלך ושל הלקוח. לאחר שתקבע תחושה של איזה סגנון הם אוהבים, לאחר מכן תוכל לחשב את הפונקציונליות.

האם הם רוצים אתר סטטי? האם הם רוצים טופס יצירת קשר במקום קישור ישיר למייל? אלו שאלות חשובות אחרות שאתה צריך לשאול.

לבסוף, כאשר תכננת מראש מה בדיוק דרוש לאתר, תוכל להמשיך ללעוג לעיצוב שבסופו של דבר ישמש לקידוד האתר.

עכשיו כשזה מגיע ללעג אתרים, עדיף להשתמש בתוכנית עיצוב תחילה לפני שאתה צולל לקידוד האתר. זה נותן את הגמישות הגדולה ביותר למסמר את העיצוב לפני שאתה ממשיך לבנות את הקוד, שהוא התהליך הגוזל ביותר של עיצוב אתרים. קבלת אישור הלקוח על כל הגרפיקה לפני שתמשיך לחלק הייצור של התכנות היא באמת הדרך הטובה ביותר ללכת. זה מבטיח שהלקוח יהיה מרוצה לחלוטין מהפריסה והעיצוב ושאר הפרויקט הוא רק זמן ייצור של קידוד יצירת האמנות המאושרת.

אם לא תפעל לפי גישה זו, סביר להניח שתבזבז זמן על משימות שהלקוח לא אוהב או מעדיף, ובסופו של דבר זה לא שיטות ייצור עיצוב אתרים הטובות ביותר.Source by Craig Smith

כתיבת תגובה