הפקת וידאו מקוונת

לפני שתתחיל באסטרטגיית הפקת הווידאו המקוונת שלך אתה צריך להבהיר כמה דברים. לסרטון יש פוטנציאל להגדיל את המכירות שלך ולהשיג לך הרבה יותר מנויים, אז זה האינטרס שלך להקדיש זמן לתכנון כיצד אתה מתכוון להשתמש בצורה הטובה ביותר בהפקת וידאו באינטרנט.

אתה צריך לשאול את עצמך מיהו קהל היעד שלך. הבן את הנתונים הדמוגרפיים שלהם וכל פרט אחר שנחוץ לך. ליוטיוב יש את הכוח להגדיל את התנועה שלך, אבל אתה צריך להבין איך להשתמש בה.

זה באמת לא שווה לקפוץ על העגלות ולעשות משהו רק בגלל שמישהו אחר עושה את זה. כל שיווק וידאו דיגיטלי שתבצע צריך להועיל אסטרטגית לעסק שלך, אחרת לא תקבל את התוצאות הרצויות לך.

גלה אסטרטגיית הפקת וידאו באתר שאתה חושב שתתאים למודל העסקי שלך. לאחר שתעשה זאת תמצא שירותי הפקת וידאו מקוונים שיכולים לעזור לך להשיג את המטרות שלך.

יש לענות על שאלות אלו:

  • האם הלקוח שלך משתמש באינטרנט?
  • כמה מהיר החיבור לאינטרנט שלהם?
  • האם הם משתמשים בטלפון הנייד שלהם כדי לגשת לאינטרנט?
  • האם החברה והמוצרים שלך מוכרים ללקוח?
  • האם הם קונים ממך באופן קבוע או שהם קנו בעבר?
  • האם יש שירותים נוספים שאתה יכול להציע להם?

אם אתה מוצא שבסיס הלקוחות שלך משתמש באינטרנט אז מיד אתה יודע שהם יוכלו לגשת לתוכן וידאו. זו תהיה הנחה הוגנת להסיק שאתה יכול למקד אותם עם תוכן וידאו מקוון. על ידי שיווק ביוטיוב, תיתן לעצמך סיכוי טוב יותר למשוך מכירות ולקוחות חדשים.

סודות שיווק וידאו

אתר הסרטונים המוביל הוא YouTube ויש לו מספר עצום של משתמשים ברחבי העולם. עם זאת, ישנם אתרי וידאו רבים אחרים שתוכלו לטעון עליהם גם את הסרטון שלכם. יש אתר שנקרא Metacafe שהוא די מוכר.

ישנם גם אתרים רבים אחרים וככל שתפיץ את התוכן שלך, כך תקבל תנועה טובה יותר. נסה לגוון בשיווק הפקת הווידאו המקוון שלך ותקצור את הפירות.

השתמש בתוכנת עריכת וידאו כדי להכניס קישור לאתר שלך לסרטון עצמו. עליך ליידע את הצופים שלך כיצד הם יכולים ליצור איתך קשר. הוסף גם את הקישור לתיבת התיאור של YouTube לאחר שהעלית את הסרטון.

לפני שאתה עושה כל הפקת וידאו באינטרנט אתה צריך לעשות את מחקר מילות המפתח שלך בזהירות רבה. אם אתה טועה זה יכול להשפיע על דירוג הסרטונים שלך במנועי החיפוש.

עם הפקת וידאו מקוונת חשוב שאנשים יוכלו לאתר את הסרטון שלך אחרת יהיה לך קשה להשיג תנועה ואכן מכירות.

עם זאת בחשבון, עליך לבחור מילות מפתח בעלות נפח חיפוש חודשי נאות. כדאי להסתכל גם על מילות מפתח קשורות וגם על מה שמכונה מילות מפתח זנב ארוך.

ברגע שיש לך את מילת המפתח הראשית שלך, לך ותן שם לקובץ הווידאו. שם הקובץ צריך לכלול את מילת המפתח איפשהו או שהוא יכול אפילו להרכיב את השם כולו. כאשר הסרטון נטען ליוטיוב מילת המפתח צריכה להוות גם את כותרת הסרטון ולהוסיף אותה בתיבת התיאור איפשהו.

איזה סוג של סרטון מקוון עלינו ליצור?

כדאי לנסות ליידע או לחנך את הצופה לגבי המוצר או השירות שלך. זה נחמד להוסיף קצת הומור, אבל זה לא תמיד אפשרי.

נסו לא להפוך את הסרטון למשעמם מדי באופיו ולפחות להישמע שמח. זה אמור לעזור ליצור הפקה שמושכת את הצופה. אורך הסרטון צריך להיות בערך שתי דקות אחרת האדם שצופה עלול להשתעמם ולהסתכל בסרטונים אחרים.

אנשים אוהבים לקבל הסברה על דברים ואתה יכול להדגים להם את המוצר או השירות שלך בסרטון. תראה המון דוגמאות לכך ביוטיוב. בדוק הדגמות או ביקורות על המצלמה או הסמארטפון האהובים עליך.

כולנו אוהבים כנות בביקורות שלנו אז דברו על הנקודות הטובות, אבל אל תפחדו להזכיר את כל השליליות. הפקת הווידאו המקוונת שלך תזכה באמון הצופה אם תיתן ביקורת כנה טובה. ככל שהסרטון שלך טוב יותר כך תקבל יותר מבקרים שיסתכלו באתר האינטרנט שלך.

מצגות וידאו

האם אי פעם נשאת נאומים או מצגות סמינריוניות? זה יהיה חומר נהדר לצלם בוידאו. אתה יכול להעלות את זה ליוטיוב, אבל אתה יכול גם למכור אותו כמוצר, אולי כ-DVD. אנשים המעוניינים בתוכן הרגיל שלך ישמחו לקנות משהו כזה מכיוון שהוא מציע ערך אדיר.

בלוג וידאו

בלוג וידאו נקרא גם VLog. אם ראית או השתמשת בבלוג בעבר, אתה יודע שזה קשור לקריאת טקסט. בלוג וידאו הוא בעצם בלוג במצלמה. למה לא לצלם מישהו שמדבר על החברה או המוצר ולהעלות את הקטע הזה לבלוג הווידאו. אתה יכול גם בבלוג וידאו על האירועים היומיומיים בחייך או בעסק שלך.

עדויות וידאו

האם אי פעם ראית דף מכירה מבוסס טקסט מלא בהמלצות? לפעמים יש להם תמונה של נותן העדות. הבעיה בדברים מהסוג הזה היא שלא תמיד אפשר לסמוך על העדויות האלה.

עדות וידאו עדיפה. אוקיי, האמון אולי לא ישתפר בהרבה, אבל לפחות להיות מסוגל לראות ולשמוע אדם אמיתי נותן את העדות יכול להיות חיובי יותר. לפעמים אתה יכול לראות המלצות וידאו לאחר סמינר למשל. חברי הקהל מספרים על איך הם מצאו את האירוע.

דפי מכירה לתוך וידאו

דף מכירת טקסט ארוך יבש יכול להיות קשה לשבות את תשומת ליבנו. למה לא להמיר אותם לדפי מכירת וידאו. זה יכול לקחת קצת הכנה להפקת וידאו מקוונת, אבל התוצאות הרבה יותר טובות, במיוחד אם אתה הולך לעשות סרטון לעסקים קטנים מטרות.

כשיש קול שמדבר בקול רם את טקסט המכירה אז זה עוזר לבנות אמון. אתה יכול אפילו להדגים את המוצר במצלמה. אתה לא בהכרח צריך להראות את עצמך גם במצלמה. אתה יכול פשוט להשתמש במילים מדף המכירה בסרטון ולדבר על זה. אתה היית מקריין את דף המכירה למעשה.

אם כל זה יהיה מעבר לך, חפש חברת הפקת וידאו מקוונת שתטפל בכל זה עבורך. ישנם גם קורסי הפקת וידאו מקוונים רבים זמינים כדי להביא אותך לדרך הנכונה.

סיכום

בחר את אסטרטגיית הפקת הווידאו המקוונת הנכונה עבור העסק שלך. ודא שזה יעזור לך. יש לך הזדמנות להשיג מכירות טובות יותר, להגדיל את בסיס הלקוחות שלך ובאמת לעשות לעצמך שם על ידי שימוש בהפקת וידאו מקוונת.Source by Paul Roger Barnett

כתיבת תגובה