הפופולריות הגוברת של רדיו האינטרנט

באמצעות רדיו אינטרנטי תוכלו להעביר את המסר שלכם לקהל רחב יותר בצורה פשוטה וחסכונית. קהל הרדיו המקוון גדל במהירות. הטכנולוגיה הקלה על השידור בעזרת מחשב נייד ומכשירים כמו אייפון ואייפוד. על ידי קבלת רעיון נהדר וטלפון, אתה יכול לארח תוכנית רדיו משלך בכל עת שתרצה.

יש לנו נתונים סטטיסטיים שחושפים שלמעלה מ-22 מיליון מבוגרים באמריקה יש נגן MP3 או אייפוד. 29% מאוכלוסיה זו מורידים פודקאסטים דרך האינטרנט, מה שמאפשר להם ליהנות מהמוזיקה המועדפת עליהם בכל זמן שנוח להם. זה אומר שלמעלה משישה מיליון מבוגרים השתמשו בתכונה החדשה הזו שמאפשרת להם להוריד 'שידורים' באינטרנט ולהאזין להם במכשירים שהם יכולים לנוע איתם בנוחות.

בימים אלה, אתה יכול לצפות בתוכניות טלוויזיה בטלפון הנייד שלך. אפשר עכשיו להישאר מחובר בדרכים שלא ניתן היה להעלות על הדעת לפני עשור. אתה לא צריך להיות במקום מסוים בזמן מסוים כדי לצפות בתוכנית האהובה עליך או להאזין למוזיקה שאתה אוהב. מהתוכניות שניתן היה לצפות בהן עד כה רק בשעה מסוימת מהבית, ניתן ליהנות כעת בישיבה במסעדה או בחצר האחורית בצד הדרך.

הרדיו בו אנו משתמשים מאז דורות הולך ומתיישן, מכיוון שמספר גדל והולך של אנשים כבר משתמשים באינטרנט כדי לקבל את פיסת המידע שלהם בכל זמן שהם רוצים, ובכל דרך שהם אוהבים. אין ספק שהרדיו שהכרנו עד היום לא יהיה שם בעוד חמש עשרה שנים.

הטכנולוגיה העדכנית ביותר שינתה את כללי התכנות. בניגוד לכללים החלים על מכשירי רדיו עולמיים, פורמטים כמו Blog Talk Radio ואתרי רשתות חברתיות יכולים כעת לשמש כרשת של רדיו אינטרנט, מה שמאפשר למקורביו לארח תוכניות רדיו. פורמט מסוג זה מאפשר לאדם משותף עם רעיון או תשוקה לבצע תכנות בעצמו וליצור תוכנית רדיו משלו.

כעת, אנשים מקבלים הזדמנות ליצור סוג חדש של פלטפורמה דיגיטלית, המאפשרת להם להפיק מסר ולשלוח אותו לקהל רחב בהרבה ממה שהם יכלו לעשות בעבר. נתונים סטטיסטיים חושפים שצרכנים ברמת ההכנסה הגבוהה הם פטרוני הרדיו באינטרנט. ההערכה היא כי 36% מהפטרונים הללו, עם גיל של מעל שמונה עשרה שנים, נוטים יותר לחיות במשקי בית עם הכנסה של למעלה מאלף דולר אמריקאי, בהשוואה לאוכלוסייה הרגילה בארה"ב.

כעת זה הפך לאפשרי לעסקים ואפילו ליחידים להעביר את המסר שלהם למגוון רחב של מאזינים בכל רחבי העולם. עם מספר גדל והולך של צרכנים המתנשאים לרדיו האינטרנטי, הזדמנויות חדשות ימשיכו להופיע הן עבור המאזינים והן עבור יוצרי תוכניות הרדיו.Source by Karina Popa

כתיבת תגובה