המדריך שלך לשנת 2019 כיצד להשתמש בווידאו בשיווק בדוא"ל

זה לא חדש שווידאו נמצא בחזית השיווק בימים אלה.

מיצירת סרטונים לאתר האינטרנט שלך ועד לאירוח הפעלות חי בפייסבוק, כלי שיווק זה הפך ממוצר נחמד למוצר חובה אם אתה רוצה לתקשר ביעילות עם הקהל שלך ולבנות קהל עוקבים נאמן שיהיה מתאים יותר לרכוש ממך.

שיווק מבוסס וידאו הוא דרך מצוינת לבלוט ממספר ההודעות שאנשים מקבלים בתיבת הדואר הנכנס שלהם מדי יום, שלא לדבר על כמה זה יעיל במדיה החברתית.

מאמר זה מתמקד בשימוש בווידאו בשיווק בדוא"ל שלך. המשיכו לקרוא את החלקים הטכניים של שימוש בווידאו בשיווק בדוא"ל שלכם וההיבט היצירתי לקבלת קצת השראה.

דיברתי על שימוש בווידאו פעמים רבות בעבר, אבל למקרה שעדיין לא השתכנעת או לא חשבת להשתמש בוידאו במאמצי השיווק שלך במייל, זה הזמן לשים לב היטב. על פי מחקר שנעשה על ידי SuperOffice, הכללת וידאו במיילים הובילה לעליית שיעורי פתיחה של שישה אחוזים (שיעור הפתיחה הממוצע בין התעשיות הוא כ-25 אחוז).

כמה יתרונות נוספים של שיווק וידאו:

זה חוסך טיםה. אתה יכול ליצור קטעי וידאו קצרים ומושכים הרבה יותר מהר ממה שייקח לך לכתוב בלוג של 800 מילים. זה גם נותן מידע לצופה שלך בצורה קלה להבנה.

זה יכול לעזור לקידום אתרים. דירוג החיפוש שלך ב-Google יכול להשתפר אם הצילומים שלך יוצגו ומשתפים מספיק אנשים.

זה חסכוני. אתה לא צריך אפקטים של CGI או אנימציה כדי ליצור משהו נהדר. סרטון יכול להיות הרבה יותר זול להפקה מאשר בלוג או מודעה.

זה מושך תשומת לב. במיוחד כשהוא מתווסף לניוזלטר שלך, סרטון לוכד את תשומת הלב של הקהל שלך ומכריח אותם לרצות לצפות.

ראשית, החלק הטכני של שיווק בדוא"ל בווידאו

לפני שתתחיל לחשוב על דרכים להשתמש בוידאו בדוא"ל, עליך לדעת כיצד הוא פועל בלקוחות דוא"ל שונים.

ישנם למעלה מ-30 לקוחות דוא"ל עיקריים, כולל Gmail, Microsoft Outlook, Apple Mail ו-Yahoo Mail, וחלקם אינם תומכים בדרישות לשימוש בדוא"ל עם וידאו.

באופן מסורתי, משווקים היו משתמשים ב-HTML5 (שפת סימון היפרטקסט) כדי לקודד וידאו HTML ישירות למייל, אך נמענים עם לקוחות דוא"ל מסוימים אינם יכולים להפעיל אותו. ספקי דוא"ל פופולריים רבים יציגו רק תמונת חזרה, והמסר השיווקי שלך יאבד בקהל.

למרבה המזל, חלק מהשירותים הפופולריים כמו MailChimp, Constant Contact ו-AWeber מקלים על השיתוף בין כל הספקים על ידי שימוש בתמונת צילום מסך של הסרטון שלך וקישורו לתוכן המקורי שלך בבלוג, YouTube, Vimeo או אתרים דומים.

זה נותן את המראה שיש למעשה וידאו בדוא"ל שלך ומונע בעיות טכניות עם ספק הדוא"ל שלך.

במקום ללמוד HTML5, ישנם גם שירותי צד שלישי שיכולים ליצור עבורך קטע וידאו שיכלול אותו ישירות בגוף הניוזלטר שלך. למעשה, עשיתי זאת בניוזלטר האחרון שלנו!

עיין ב-Playable כדי להטמיע סרטון קצר בניוזלטר הבא שלך. ניתן להשמעה יחליף את הסרטון בתמונה לבחירתך אם ספק שירותי הדוא"ל אינו תומך בטכנולוגיית הווידאו.

>> למידע נוסף על התכונות של ספקי האימייל המועדפים עלינו.

לא משנה באיזה כלי ניוזלטר אתה משתמש, חשוב לבדוק את מסע הפרסום שלך לפני שאתה שולח אותו. תצטרך להחזיק חשבונות בכל פלטפורמות הדוא"ל הפופולריות כדי שתוכל לראות כיצד הצילומים שלך פועלים בכל אחת מהן.

נשמע כמו הרבה עבודה? סמוך על חברת שיווק מקצועית שעוזרת ללקוחות ליצור קמפיינים מוצלחים של eNewsletter מאז 2003.

לאחר מכן, ודא שאתה נייד

לפי Hubspot, פתיחת סלולר היוו 46 אחוזים מכל פתיחת האימייל. זה אומר שעליך לוודא שאתה שומר על סמארטפונים כשאתה שולח שיווק בדוא"ל עם וידאו.

למרבה המזל, ספקי ניוזלטר אלקטרוני כגון MailChimp ו-Constant Contact מאפשרים לך לבדוק ולראות כיצד ההודעות שלך ייראו לפני שאתה שולח אותן.

עדיין חשוב לשמור על גודל הקובץ נמוך ככל האפשר כדי שהסרטון לא יצטרך לחצץ כדי להתחיל לשחק. למכשירים ניידים אין את מהירות ההורדה המהירה ביותר.

טיפ טוב הוא לקחת קטע של 10 שניות מהסרטון שלך לשימוש בניוזלטר. הקטע הזה יכול לקשר לתכונה המלאה בבלוג שלך.

כמו כן, ודא תמיד שההפעלה האוטומטית כבויה, במיוחד בנייד. רוב האנשים לא מעריכים שמשהו מתחיל להתנגן (לעתים קרובות ברעש) כשהם יושבים במשרד או באוטובוס; הם מעדיפים ללחוץ על הפעל בעצמם.

עכשיו, לחלק היצירתי

כשהדברים הטכניים יורדים מהדרך, הבה נבחן כיצד אתה יכול ליצור תוכן שיעסיק את הצופים שלך ויביא לך יותר מבקרים לאתר שלך.

אתה צריך תוכנית עם יעדים ברורים, אחרת אתה פשוט שולח תוכן לעולם ומקווה שהוא ייראה ויאהב.

למה אתה יוצר את הקמפיין הזה? לייצר לידים, מודעות למותג, עוקבים… ?

לאחר שזיהית את היעדים והיעדים שלך, אתה יכול להתחיל לחשוב על דואר אלקטרוני בפועל ועל התוכן שאתה רוצה לייצר.

כאמור, ארח את הסרטון באורך מלא בפוסט בבלוג, בדף נחיתה או אפילו במדיה החברתית ולאחר מכן תכננו לשלב "סניק פיק" של הסרטון הזה בקמפיין השיווקי במייל שלכם, תוך קישור לגרסה באורך מלא.

להלן שישה טיפים והשראה כדי להתחיל:

1. השתמש במילה "וידאו" בשורת הנושא שלך כדי שהמסר שלך יבלוט.

2. קדם אירוע. בואו נשתמש במשרד עורכי דין כדוגמה. יצרנו סרטון קצר באמצעות Wave.Video עבור אחד מהלקוחות שלנו, משרד עורכי דין משפחה, כדי לקדם סמינר קרוב שהם אירחו.

3. תציע טיפים. כשזה מגיע לשיווק בדוא"ל עם וידאו, המשתמשים רוצים קליפים קצרים וניתנים לעיכול. "טופ 5" או "4 דרכים לשיפור" יקבלו יותר תשומת לב מאשר יצירה של 2 דקות של ניסיון להסביר מוצר.

4. צור סדרה. זוהי דרך מצוינת להשאיר אנשים מעורבים במומחיות שלך, כל עוד מה שאתה מספק הוא בעל ערך עבורם. התרחק מסדרה בת חמישה חלקים על ההצעה האחרונה שלך. במקום זאת, פתור בעיה.

אם תשתמש שוב במשרד שיווק וידיאו כדוגמה, תוכל להקים קמפיין לבניית רשימות ולעשות סדרת סרטונים בת ארבעה חלקים על דרכים להתכונן לפרידה או לגירושין:

• חלק 1: עשה זאת בעצמך או לשכור עורך דין?

• חלק 2: הגשת הניירת הדרושה

• חלק 3: חלוקת נכסים

• חלק 4: תמיכה בילדים שלך

5. עשה הדרכות. המוצר או השירות שלך פותרים בעיה, אז איך אתה יכול להציג את זה ללקוחות שלך? למד את הצופים שלך עם הסבר קצר על האופן שבו המוצר או השירות שלך ישפרו את חייהם, תוך שימוש בדוגמאות מהעולם האמיתי.

6. לחשוב מחוץ לקופסה. עכשיו, לא לכולנו יש את התקציב של חברת החוץ, פטגוניה; עם זאת, ראה כיצד הם שילבו קטעים מדהימים במסעות הפרסום שלהם בדוא"ל. זה לא מתמקד בציוד הגלישה שלהם, אבל זה רלוונטי ללקוחות שלהם.

בין אם אתה מאמן לחיים המצלם כמה קטעים בזמן שאתה בחופשה או ספק בריאות המציע לצופים הצצה לתהליך הכנת ארוחת הערב שלך, תהיו יצירתיים והתחל לצלם!

שיווק בדוא"ל עם וידאו יכול להיות חזק להפליא, ולהגדיל משמעותית את שיעורי הפתיחה, המעורבות, הפניות והמכירות שלך.

עם זאת, לא כל מייל צריך להכיל אחד. אם תתחיל להשתמש בטקטיקה שיווקית זו בכל פעם שאתה שולח ניוזלטר אלקטרוני למנויים שלך, הם יפסיקו לשים לב. תחשוב על זה כעל דרך אחת להתבלט מהקהל, אבל אל תזניח את הטקטיקות האחרות שלך.

יצירת מסע פרסום eNewsletter עם וידאו (או בלי), בחירת ספק הדוא"ל הנכון, בדיקה ומעקב אחר שיעורי פתיחה ומעורבות היא עבודה קשה. וגם, זה צריך להיעשות היטב, אחרת אתה בסופו של דבר תתנכר ותאבד מנויים.Source by Susan Friesen

כתיבת תגובה