היתרונות של פרסום אווירי על פני פרסום מסורתי ומקוון

בעידן המודרני הזה אנשים אוהבים דברים חדשניים וייחודיים. חלפו הימים שבהם יכולת לרתק את הצרכנים שלך עם שלט חוצות סטטי צבעוני בוהק בצד הדרך או עם כמה שורות קליטות במודעה בעיתון. חיי היומיום של האנשים הפכו כל כך מלאים בפעילויות שהסוג המסורתי של פרסום מאבד את כבודו. גם לפרסום באינטרנט או לפרסום באינטרנט יש מגבלות, במיוחד כשמדובר בפגיעה בקהל הליבה. האם יש פתרון אחר? כן, פרסום במטוסים. אם אתה רוצה להביע את רגשותיך או לקדם את המותג או השירות שלך, פרסום אווירי יכול לעשות זאת בצורה מופתית.

תן לנו להבין מה זה פרסום, ואז נוכל להבין איך לפרסום אווירי יש יתרון על פני המתחרים שלו. פרסום הוא צורת תקשורת כדי לשכנע את הצרכנים שלך (לפעמים נקראים גם קהל, כלומר צופים, קוראים, מאזינים) לקנות את המוצרים שלך או לבצע פעולה כלשהי בעסקאות או שירותים שאתה מציע. פרסום בדרך כלל מדגיש את שם המותג, המוצר או השירות שלך ומהן היתרונות שהוא מציע לצרכנים. פרסום הוכר כאחד הצרכים החשובים ביותר של העסקים מאז סוף המאה ה-19 מכיוון שלא משנה כמה המוצר שלך טוב, הוא לא ימשוך צרכנים המונים עד שתפרסם אותו כראוי.

הפרסום המסורתי עושה שימוש במדיה המסורתית, כלומר עיתון, רדיו וטלוויזיה, בעוד סגנון פרסום מקוון או חדש נעשה באמצעות הודעות טקסט ואינטרנט. במהלך שלושת הרבעונים האחרונים של 2009 ספגה כלי תקשורת ותיקים ירידות עצומות: טלוויזיה 10.1%, רדיו 11.7%, מגזינים 14.8% ועיתונים 18.7%. פרסומת מקוונת יצרה הייפ בעשורים האחרונים אבל יש לה מגבלות משלה.

עם באנרים של מטוסים המודעות שלך מוצגות לצרכנים הפוטנציאליים בצורה היעילה והקליטה ביותר. ישנן אפשרויות שונות לאופן שבו המסר הפרסומי שלך מוצג לצרכנים באמצעות פרסום אווירי כלומר מטוס טס באוויר עם שלט חוצות אווירי, באנר של מכתבים או לוח לוגו, בלימפים ושמיים. כדי לגלות את היתרונות של פרסום אווירי על פני פרסום מסורתי ומקוון, קרא את השורות הבאות.

אם אתה רוצה להכות רק את הליבה ואת הצרכנים הפוטנציאליים אין התאמה לפרסום במטוסים. אתה יכול למצוא את שוק היעד והמטוס יטוס מעל לאזור זה רק בעוד שבשיטות פרסום אחרות אתה צריך להציג את המסר שלך לחלק גדול מהצרכנים עם אחוז קטן מקהל היעד שלך.

יש אנשים שחושבים שמודעות אוויריות הן אופציה יקרה, עם זאת, הם נדהמים לדעת את העלות האמיתית. העלות היא כ-50 סנט לכל אלף לקוחות פוטנציאליים בניגוד לעלות הגבוהה של מודעות טלוויזיה, עיתונים או אינטרנט.

בכל פעם שמישהו שומע מטוס, הוא מרים מבט אינסטינקטיבי. זה אומר שמסע הפרסום שלך לא יחמוק מעינו של הצרכן מכיוון שאין לו את הבחירה לשנות ערוץ, או לדלג על העמוד המכיל מודעות.

בניגוד לתקשורת המסורתית, בשל הייחודיות שלה של פרסום אווירי, אתה לא עומד בפני הרבה תחרות.

פרסום אווירי מתבצע בדרך כלל היכן שיש התכנסות המונית, כלומר חופים במהלך חופשות האביב, NASCAR, קונצרטים, כנסים, כדורגל, בייסבול, ירידים ממלכתיים, מצעדים, קווי שייט. במהלך אירועים אלו, הצרכנים שלך נמצאים במצב רוח נטול מתח ומצב רוח חיובי, כך שההשפעה של המודעה שלך תהיה הרבה יותר חיובית.

אתה יכול למשוך את האנשים העסוקים מאוד למסע הפרסום שלך, כלומר אנשים נוהגים, במשרדים וכו'.

אחרון חביב, אתם נפטרים מכל עלויות הייצור והניהול והתקורות, כל שעליכם לעשות הוא להתייעץ עם חברה מקצועית אשר תעשה את כל הלוגיסטיקה, העיצוב והפרסום בהתאם לדרישות שלכם.Source by Michael John Arnold

כתיבת תגובה