החשיבות של המיתוג האישי ושם הדומיין שלך

בחברה המודרנית שלנו, אנשים מתחילים לתת את אמונם יותר באנשים מאשר בחברה, קבוצה או תאגיד, כלומר כוח ההשפעה חוזר אל הפרט-אליך-וכבר אינו מונופול על ידי הגדולים. קבוצות.

בעוד כמה שנים מהיום, זה לא כל כך מופרך שדמויות ישלטו לחלוטין על התקשורת. המשמעות היא שעם אדם פשוט, אישי לגעת, ההמונים יכולים להתייחס בקלות עם אדם, ולקחת את ההצהרות של אדם על בסיס שווה.

מה הסיבה לכך? הקהל המודרני הולך ונהיה עייף – מפרסום משתולל של ארגונים גדולים – ועכשיו הוא חושב שלענקי העסקים האלה יש רק רווחים ומכירות בראש ואין להם שום התייחסות אמיתית לחיים ולרעיונות האישיים של הקהל שלהם.

האמונה הזו נכונה מספיק, במובן מסוים. חוסר הרצון הזה גורם לקהל הצרכנים לחשוב מחדש איך הם תופסים מותגים של ארגונים ועסקים.

כאן נכנס מיתוג אישי לתמונה – והוא מתחזק עם הזמן. שיטה זו דומה ליסודות של מיתוג חברות מסורתי; עם זאת, הכוח מגיע כעת מהאדם לבדו, לא מהקבוצה.

גישה אנושית יותר

זה אומר שיש גישה אנושית יותר. מיתוג אישי מאפשר לך ליצור זהות חברתית ושוקית תוך יכולת לשמור על רמה אישית של אינטראקציה באמצעות המדיה המקוונת.

עסקים קטנים יותר ואנשים פרטיים מקבלים את ההפסקות שלהם בגלל זה, הופכים תחרותיים ורלוונטיים יותר בשוק.

בדומה למיתוג המסורתי, גם מיתוג אישי מחייב שם חתימה טוב שצריך להיות גם ייחודי וגם לזיהוי מיידי. אנשים צריכים להיות מסוגלים לדעת על מה אתה או המוצר שלך אחרי כמה הצצות או קריאות, ולהיות מסוגלים להתחבר אליך מהר יותר ובקלות רבה יותר.

הצהרת מותג ונישת מיקוד

כמו בכל עיסוק בכל מלאכה, עליך להחליט במה אתה רוצה להיות ידוע. התלבט על כך תחילה לפני שאתה עוד מפתח מומחיות מסוימת אחרת.

עולם המיתוג האישי הופך כל כך גדול עד שתחומים כלליים כמו "נסיעות" ו"אוכל" מוצפים בכל כך הרבה מתחרים שהם כבר לא מספיק ספציפיים.

כדי לדעת את נישת המיקוד שלך, חשבו מה זה שאתם יכולים להציע הכי טוב והפכו אותה להבטחה. היה הטוב ביותר ממה שאתה יכול להציע, והשאר יבואו בעקבותיו. על ידי כך, אתה יכול להבין מי יהיו הקהלים הפוטנציאליים הספציפיים שלך. בעוד שהקהל שלך לא יהיה גדול, הקהל שלך יהיה רלוונטי ומשמעותי ולטווח ארוך.

מתן שמות בחוכמה האם מיתוג בחוכמה

שם הדומיין שלך מהווה עוגן למיתוג האישי שלך. באופן בלתי נמנע, "שמות הם חשובים, שכן הם חייבים לומר משהו – ולייצג משהו. זוהי נטייה אנושית בסיסית להסתמך על פיסות המידע הראשונות המוצעות לנו. זה נקרא עוגן, ולעתים קרובות שמות הם העוגנים הטובים ביותר.

בני אדם גם מעריכים באופן לא מודע מידע על סמך חוויותיהם שלהם-בהרף עין. זה נקרא היוריסטיקה, ומה שאנו מכנים לעתים קרובות אינטואיציה ושכל ישר.

תוך שניות בודדות, מוחנו כבר החליט על מי לסמוך וממי להימנע. אותו דבר קורה עם שמות דומיין, אז אתה חייב לחשוב על שם הדומיין שלך כסמן להצלחה שלך. שם הוא כלי שעוזר ללקוחות להחליט.

כדי לבחור את שם הדומיין הנכון הוא צעד חשוב; זה מהווה בסיס לזהות הדיגיטלית, המותג האישי והאסטרטגיה השיווקית שלך. שם הדומיין לבדו, במקרה הטוב, צריך לסמל את המותג שלך.

מתן שם חכם הוא מיתוג חכם.Source by Mark Evans

כתיבת תגובה