הזמן מודעות מסווגות של Namaste Telangana באינטרנט

דרך book4ad שהיא סוכנות הזמנות פרסומות בעיתונים מורשית ומובילה, תוכלו להזמין פרסומות מסווגות של Namaste Telangana באינטרנט ללא כל קושי. Book4ad מספקת לך פלטפורמה אמינה למשתמשים להזמין פרסומות מסווגות באינטרנט בנמסטה טלנגנה.

Namaste Telangana הוא עיתון יומי בשפה הודית של טלוגו בבעלות חברת Telangana Publications Pvt. בע"מ היא נוסדה ב-6 ביוני 2011 על ידי Divakonda Damodar Rao, מייסדת ומנהלת העיתון. זה פורסם מהיידראבאד, טלנגנה. הוא מתמקד בעיקר בפיתוח ובפוליטיקה של מדינת טלנגנה.

הוא מתפרסם מהיידראבאד, וורנגל, חמאם, נלגונדה, קארימנגאר, מהאבובנגאר וניזאמבאד. אתה יכול גם להשיג את העיתון Namaste Telangana בפורמט epaper. על פי סקר שנערך על ידי India Today, הוא ניצב במקום השלישי כעיתון הטלוגו הנקרא ביותר במדינת טלנגנה. יש לו בסביבות 31.49 לאק מחזור והוא גדל ב-88% בשלוש שנים.

פרסומי עיתונים מסוימים מספקים עמודה מיוחדת המכונה עמודת "מסווגים" לפרסום פרסומות קטנות ששיעורן נמוך בהשוואה לפרסומות אחרות כמו פרסומות לתצוגה. בעמודה "מסווגים" זו תוכלו להזמין מודעות מסווגות של Namaste Telangana באופן מקוון דרך מקוון.

הפרסומות המסווגות מחולקות לקבוצות שונות המכונות קטגוריות. ישנם סוגים שונים של קטגוריות עבורן ניתן להזמין פרסומות מסווגות באינטרנט. הקטגוריות כוללות זוגיות, גיוס, שינוי שם, הודעה אישית, שירותים, הודעה לציבור, הודעת מכרז, נסיעות, עסקים, חינוך, מכירות ושירותי מחשבים, זיכרון וקטגוריות אחרות. אתה יכול לבחור כל אחת מהקטגוריות בקטגוריות מרובות בהתאם לדרישתך ולהזמין פרסומת מסווגת באינטרנט דרך book4ad בתעריפים נמוכים. אתה יכול גם לבדוק את תעריף הפרסום של Namaste Telangana כדי לדעת את תעריפי הפרסומות להזמנת מודעות מסווגות באינטרנט.

להלן 3 השלבים הפשוטים והקלים שעליך לבצע כדי להזמין פרסומות מסווגות של Namaste Telangana באינטרנט דרך book4ad עם התעריפים הנמוכים ביותר וההצעות הטובות ביותר

1. בחר את קטגוריית המודעות שלך (לפי הדרישה שלך) וכתוב בשפה המועדפת (כאן – טלוגו)

2. בחר לפי עיר / לפי פרסום

א. בחר תת קטגוריה והצעות ותאריכים לתאריכים עבור הפרסומת שלך

ב. בחר באפשרות צבע או תמונה כדי לתת השפעה רבה יותר על הפרסומת שלך (עבור פרסומות מסווגות לתצוגה)

3. אמת את ההזמנה שלך בדף סיכום עם פרטי תעריף עבור כל פרסומת, תצוגות מקדימות של ריבוי פרסומות ואפשרויות תשלום מאובטחות באמצעות מקוון.

Book4ad היא סוכנות להזמנת פרסומות בעיתונים מקוונת בעלת 12+ שנות ניסיון בפרסום בעיתונים ומספקת שירות לקוחות מעולה בצורה קלה יותר. היא התחברה לרוב העיתונים הפופולריים בהודו ומציעה מערכת הזמנת פרסום בעיתונים באמצעותה ניתן להזמין פרסומות באינטרנט ב-20+ שפות אזוריות.

אתה יכול להזמין מודעות מסווגות של Namaste Telangana באינטרנט עבור ערים רבות במדינת Telangana כמו היידראבאד, Warangal, Khammam, Nalgonda, Karimnagar, Mahabubnagar ו-Nizamabad ללא עלות נוספת. יתר על כן, אתה יכול לחסוך את הכסף שלך על ידי ניצול ההצעות וההנחות הקיימות יחד עם חבילות שונות.

Book4ad מספקת לך את הפלטפורמה האמינה ביותר ליצירת פרסומת משלך, או שאתה יכול גם להיעזר בפורמטים לדוגמה של פרסומת המוצגים כתפריט מלמעלה למטה בזמן הכתיבה. לאחר שהמודעה שלך תוזמן, תקבל אישור הזמנה באופן מיידי יחד עם חשבונית. Book4ad מספקת גם אפשרות לבדוק את סטטוס הפרסומת שלך לאחר ההזמנה. זה גם מספק קופונים בחינם בתמורה שניתן להשתמש בהם בעתיד הקרוב.Source by Fariyaz Unnisa

כתיבת תגובה