הבנת שיווק ממוקד באינטרנט: בסגנון ליל כל הקדושים

זה כמעט ליל כל הקדושים ואתה יודע מה זה אומר – טריק או טיפול! החג הזה הוא לא רק יום שבו ילדים יכולים לקבל ממתקים וליהנות, אלא למעשה, ליל כל הקדושים הוא המטאפורה המושלמת להסביר אסטרטגיה עסקית טובה לשיווק ממוקד באינטרנט. בעוד שילדים מתחפשים והולכים מבית לבית כדי להשיג ממתקים אולי אינו התרחיש העסקי המובן מאליו, למעשה אתה יכול ללמוד ממנו הרבה!

איך עובד שיווק ממוקד באינטרנט? עסקים יכולים למקד את הפרסום או השיווק שלהם לקריטריונים ספציפיים. קריטריון זה יכול להתבסס על מקומות עבודה, תחביבים, גיל – כל קטגוריה שתהדהד עם לקוחות פוטנציאליים. עם ההתקדמות הטכנולוגית והיכולת לעקוב אחר העדפות באינטרנט, הפך קל יותר לנתח את כל הלקוחות ולאחר מכן לנצל את הנתונים האלה כדי לשווק טוב יותר את המוצר או השירות שלך.

בעת פיתוח האסטרטגיה שלך, ה הצעד הראשון הוא להגדיר בבירור מה אתה יכול להציע לשוק היעד שלך.

באנלוגיה זו של ליל כל הקדושים, החברה שלך היא טריק או מטפל. תחפושת ליל כל הקדושים שלך היא מה שימשוך אליך אחרים. התחפושת שלך היא המסר שלך- מה אתה מעביר לקהל שלך? זהו צעד מפתח שכן הכיוון שאליו אתה בוחר לרדת הוא מה שאתה תהיה תקוע איתו. ודא שאתה מרוצה לחלוטין מהתחפושת שלך לפני שתלבש אותה.

עכשיו אתה מוכן לצאת. אבל האם אתה הולך לצאת לבד או עם קבוצת אנשים? המטרה שלך ללילה היא ליהנות ולקבל ממתקים. יציאה עם חברים תעזור לך להשיג את המטרה שלך אז תבחר לעשות זאת.

כחברה, חשבו למי אתם יכולים לפנות ועל הקשרים שיש לכם שיעזרו לכם להגיע ליעד. אסוף את ה"חברים" שלך ותהנה!

חלקים חשובים אחרים של הלילה כוללים מציאת הבתים הטובים ביותר ללכת אליהם (לוודא שלקמפיין שלך יש את מילות המפתח הנכונות כדי למשוך את האנשים הנכונים) ולא להפסיק עד שתהיה מרוצה מכמות הממתקים שיש לך (התחייבות לשיווק ממוקד באינטרנט) .

למרות שאולי לא ראית את זה בעבר, טריק או טיפול הוא דרך ברורה להסביר אסטרטגיית שיווק ממוקדת באינטרנט.

לקבלת עזרה ביישום אסטרטגיה עסקית חדשה או עיבוד מחדש של אסטרטגיה קיימת, פנה למאמן עסקי! הוא/הוא יכול לעבוד איתך לבחור את התחפושת הנכונה עבור החברה שלך ולעזור לך להגיע ליעדים שלך.Source by Tmima Grinvald

כתיבת תגובה