האסטרטגיה הטובה ביותר לשיווק באינטרנט בדוא"ל

אז האם באמת יש אסטרטגיית שיווק באינטרנט הטובה ביותר באימייל שבה אתה יכול להשתמש כדי ליצור עושר? האם יש דרכים לשווק לרשימה שלך טובות יותר מאחרות? האם יש כמה טיפים שכדאי לך לעקוב אחריהם כדי לקבל תגובה טובה יותר מהרשימה שלך כשאתה שולח להם הודעות?

יש אסטרטגיית שיווק באינטרנט הטובה ביותר בדוא"ל ויש דרך טובה יותר ליצור תגובה טובה יותר ולהרוויח יותר כסף עם הרשימה שלך. להלן 3 טיפים מועילים שכדאי לזכור בעת הגדרת מסעות הפרסום שלך בשיווק בדוא"ל.

טיפ מס' 1 הטוב ביותר לאסטרטגיית שיווק באינטרנט בדוא"ל – אל תקדם יותר מדי לרשימה שלך

כאשר אתה מקדם את הרשימה שלך על בסיס יומי הם חולים עליך. אתה צריך להישאר בראש שלהם, אבל לא להיות מעצבן. כלל אצבע טוב הוא לקדם פי 3 מקסימום לרשימה שלך בשבוע.

טיפ מס' 2 הטוב ביותר לאסטרטגיית שיווק באינטרנט בדוא"ל – שלח משהו כדאי לרשימה שלך

אם כל מה שתעשה הוא לשלוח המלצות ומבצעים על מוצרים הקוראים שלך יפסיקו לקרוא את ההודעה שלך. אתה צריך לתת להם מאמר, ספר אלקטרוני בחינם או כלי מועיל כדי שהם יחזרו לעוד. עשה זאת 1-2 פעמים בשבוע ויש סיכוי גבוה יותר שהם יקנו כאשר תקדם אותם.

טיפ מס' 3 הטוב ביותר לאסטרטגיית שיווק באינטרנט בדוא"ל – היה אישי עם המנויים שלך

כאשר אתה מתייחס למנויים שלך כאילו הם החברים החדשים שלך שנמצאו, ואתה כותב להם כך, במקום כאילו אתה תאגיד גדול והם רק מספר במסד הנתונים שלך, תקבל תגובה טובה יותר. נסה זאת ותופתע לגלות עד כמה המנויים החדשים שלך אוהבים לקרוא את ההודעות שלך.

יש לך 3 טיפים מועילים באמת להגביר את שיווק האימייל שלך. זה רק חלק ממה שיכול להיחשב לאסטרטגיית השיווק הטובה ביותר באינטרנט בדוא"ל. יש עוד שאתה יכול ללמוד ולהשתמש, אבל זה אמור להתחיל.Source by Ben Ehinger

כתיבת תגובה