האינטרנט יצר מיליארדרים כי זה ההר של אלוהים

אף אדם אחד לא היה אחראי לאינטרנט מכיוון שזה היה תהליך לאורך זמן וכרוך בפרקטיקות תקשורת הכרחיות שהיו מעורבות בהן במהלך מלחמת העולם השנייה. אפילו המחשב הראשון היה מוצר מאותו אירוע. מה שנדרש כדי להפוך אותו לכוח העוצמתי שהוא היום היה עבור הזנת רעיונות לכמה מוחות שבאופן מדהים התאחדו בזמן ובמקום כדי להביא את זה לפועל. זאת משום שהוא מתנבא בתנ"ך כהר האלוהים שבואו באחרית הימים.

מיכה ד' א' קובע שבזמן הזה יופיע הר האלוהים מעל כל ההרים ואנשים יזרמו אליו. זה קורה עכשיו מכיוון שכולם בעולם מודעים לכך ורובם כבר נהנים ממאגר המידע העצום שלו של מיליוני עמודים ומיליוני נושאים.

זה רק אחד מהסימנים שהובטחו לזמן הזה. אחר הוא החזרת המתים בגופם לקראת גזר הדין (ישעיהו כ"ו, יט). זה יפספס לחלוטין על ידי עולם מבולבל שבו אלוהים והנבואות הם תעלומה שלרוב אין מושג לגביה. אולם אלה ש'מתכוונים אליהם' עדיין לא הבינו את המשמעות של השינויים שאנו רואים סביבנו.

רוח היקום שולטת בכל הדברים והיא האל היחיד (ישעיהו 45:4-8) והיא עשתה את כל זה כדי שקבוצה מיוחדת בשם בני ישראל תימסר כקציר ב- סוֹף. כדי לגרום לזה לקרות, אלה שהביאו את זה הפכו למיליארדרים כתמריץ לאחרים להמשיך בעבודה וליצור את כל המערכות שגורמות לה לתפקד.

הגלגול שלי הוא עדות לאופן שבו כולם חזרו ושגן עדן וגיהנום הם מיתוסים להדוף את מי שאינם רוחניים. הכל בתוכנית שנקבעה בנבואות הברית הישנה עבור אלה שיש להם ערוץ לרוח ויכולים להעריך את תוכנם.

הר ה' הוא המורה והוא שופך את האמת והאור הגדול על עולם החושך והשחיתות. מלחמות, שינויי אקלים והתחממות כדור הארץ הם רק חלק ממה שעתיד לבוא כאשר כדור הארץ ייכנע לגורלו. הכל ניתן לאימות דרך האינטרנט ומכשירי התקשורת המאפשרים למסרים להתרוצץ מחלק אחד של העולם לאחר בשבריר שנייה הם חלק ממנו. זה הנס הגדול ביותר בעידן שלנו.Source by Norma Holt

כתיבת תגובה