דוט קום או דוט נט, מהו שם הדומיין הטוב ביותר להסתפק בו?

כאשר מחפשים שמות מתחם רוב האנשים מתבלבלים אם להסתפק בכתובת דוט קום או דוט נט. יותר מכך בתקופה האחרונה כאשר כתובות דוט נט עלו בפופולריות ובשימוש ברשת.

יש כמה עובדות חשובות שצריך להבין לפני שהם בוחרים בכתובת דוט נט. לעתים קרובות מאוד כאשר אנשים צריכים למסור כתובת של אתר אינטרנט לזיכרון, הם לא יזכרו את ה-dot net והמקום הראשון שהם יבדקו הוא הכתובת הנתונה עם סיומת dot com. פעמים רבות כשהם לא מוצאים אותו שם, הם כמעט ולא יחשבו על שימוש ב-dot net כדי לחזור על החיפוש. זהו מבקר אבוד ואולי אפילו לקוח פוטנציאלי.

מה שמדאיג עוד יותר הוא שיש יותר ויותר עדויות המצביעות על כך שמספר הולך וגדל של אנשים מגיעים לאתר לאחר ששמעו על כך מחבר או מכר, או על ידי ראיית פרסומת בטלוויזיה או שמעו עליה ברדיו או קריאה. משהו על האתר. בעת העברת כתובת האתר לזיכרון, מעטים מאוד יזכרו באופן ברור את כתובת הדוט נט אם זה שם הדומיין שבחרת.

אחרי שאמרנו את זה, הבה נעריך גם את העובדה שהופך להיות יותר ויותר קשה עבור כל אחד להשיג כתובת דוט com הגונה. אחרי שנים של שימוש, אין כמעט שם קליט קצר שאתה יכול לחשוב עליו שלא הועלה כבר. אל תזכיר אפילו שמות דומיין ידידותיים למילות מפתח במנועי חיפוש, אשר יהיה כמעט בלתי אפשרי להשיג. זו הסיבה מדוע אנשים מסתפקים לעתים קרובות בכתובת דוט נט. אחרים אפילו לא טורחים להתחיל את החיפוש שלהם עם דומיינים דוט קום. זו טעות גדולה למרות חוסר הזמינות של דומיינים טובים של דוט קום, שכבר הכרנו.

יש לעשות מאמצים ממצים לנסות ולאבטח דומיין דוט קום לפני שאתה מוותר ועובר ל-dot net. לדוגמה, אתה יכול לנסות ולחפש שמות דומיין נטושים. למעשה על ידי מאמץ להיות יצירתי באמת ולא לזרז את התהליך, זה בהחלט אפשרי להשיג דומיין דוט קום טוב למדי. אתה יכול להיות בטוח שזה יהיה שווה את המאמץ והזמן הנוסף שתשקיע בזה, מה שיביא להצלחה טובה יותר כאשר תתחיל לחפש תנועה. כמובן שאם אתה פשוט לא יכול להשיג דומיין דוט קום, דוט נט הוא בחירה שנייה טובה.Source by Lois S.

כתיבת תגובה