גישה לאינטרנט לווין במהירות גבוהה עבור אמריקה הכפרית

האם אתה מרגיש צורך בגישה לאינטרנט מהיר ופשוט לא מצליח להשיג זאת? לא לכל בית יש גישה לשירותי גישה לאינטרנט בפס רחב מסוג DSL או כבלים. למעשה למעלה מ-30 מיליון אנשים עדיין לא יכולים לקבל גישה לאינטרנט במהירות גבוהה. העלויות של הקמת גישה DSL או כבלים בכל הארץ, לכל בית, עומדות על מיליארדי דולרים. יש הרבה הבטחות ש-DSL או כבלים מגיעים, אבל מתי. לצערי הכל מסתכם בכלכלה, מעט מדי מנויים עם יותר מדי מיילים. לרבים, גישה לאינטרנט לוויינית מציעה את הפתרון. שירות אינטרנט לווייני מאפשר למעשה לכל אחד, בכל מקום, לקבל גישה לגישה לאינטרנט בפס רחב במהירות הבזק. ישנם שני סוגים של שירותי אינטרנט לווייניים, מערכות "חד כיווניות" ו"דו כיווניות".

עם מערכות לווין דו-כיווניות, צלחת הלוויין שולחת ומקבלת מידע דרך האינטרנט ומספקת אותו למחשב שלך. היתרון האמיתי של מערכת דו כיוונית הוא שאתה יכול לקבל גישה במהירות גבוהה מבלי לקשור את קו הטלפון שלך. שירות לוויין דו כיווני גם נותן לך מערכת פעילה תמיד. מהירויות הורדה יכולות להגיע עד 1.5 מגהביט לשנייה עם מהירות העלאה של כ-128 קילוביט לשנייה.

גישה חד-כיוונית לאינטרנט לוויינית משתמשת בחיבור חיוג לבקשות עמודים להעלאה ומציעה מהירויות הורדה דומות של 256kbps עד 1.5mbps. גישה חד-כיוונית לאינטרנט לוויינית היא אמינה וחסכונית יותר משירותי אינטרנט לווייניים דו-כיווניים. זה מהיר יותר ואמין יותר מכיוון שאינטרנט לווייני בכיוון אחד לא חווה את אותם עיכובי פסק זמן הנגרמים מגישה "דו-כיוונית" של העלאת בקשות ללוויין. לוויינים באמת נועדו לשדר ולא לקבל מידע ממשדרים קטנים. שירות לוויין בכיוון אחד מנצל את יתרונות הלוויין על ידי שימוש בו להורדת מידע בלבד. כפי שאתה יודע, כאשר אתה משתמש בשירות אינטרנט בחיוג, זמן ההמתנה שלך מבוסס על הורדת המידע דרך קו הטלפון שלך. השימוש באינטרנט לווייני להורדה מבטל את הבעיה.

אם אתה מעלה כמויות אדירות של מידע אז מערכת לווין דו כיוונית עשויה להתאים לך. מצד שני, עבור גולשי אינטרנט ממוצעים עד בינוניים, גישה לאינטרנט לוויינית חד כיוונית מציעה מהירות גבוהה שהיא אמינה ומשתלמת הרבה יותר מגישה דו כיוונית. בגלל הפשטות והאמינות, גישה חד-כיוונית לאינטרנט לוויינית אינה מוסדרת על ידי ה-FCC. זה נותן את הגמישות של בחירה של התקנה מקצועית או עצמית.

שים קץ לגישה האיטית שלך לאינטרנט. גישה לאינטרנט לוויינית עשויה בהחלט להיות התשובה שחיפשתם.Source by Stephen Long

כתיבת תגובה