אני צריך שם דומיין – מה עלי לעשות קודם

לחלקם, בחירת שם דומיין נשמעת כמו דבר קל לביצוע. זה יכול להיות, אבל לפעמים אתה יכול להיתקל בבעיות בלתי צפויות. עסקים רבים רושמים את שם החברה שלהם כשם הדומיין שלהם. אם זו התוכנית שלך, אני מקווה שהיא לא נלקחה כבר. פעמים רבות תגלו שזה נלקח, אלא אם כן לחברה שלכם יש שם נדיר. אם זה זמין אז טוב. כעת תוכל לרשום את השם הרצוי והוא יתאים לשם החברה שלך. אם השם כבר תפוס, יש הרבה דרכים חלופיות לרשום שם דומיין מעולה. חלק מהחלופות הללו עשויות להיות טובות יותר מהרעיון המקורי של רישום שם העסק שלך.

1. רשום שם דומיין שקל לזכור

תחשוב על זה, אם יש לך שם חברה ארוך, ייתכן ששם האתר שלך ישקף את השם הזה לא יהיה רעיון טוב בכלל. במקום להשתמש בשם החברה, השתמש בשם קל לזכור במקום זאת. כזה שמתאר את המוצרים או השירותים שאתה מציע. דוגמה, אם יש לך בית קפה או מוכר מוצרים הקשורים לקפה ושם החברה שלך הוא Beantime. אולי עדיף להשתמש בשם דומיין המשתמש במילה קפה בדרך כלשהי. עם זאת, יהיה קשה למצוא שם דומיין a.com עם המילה קפה. למזלנו, יש הרבה הרחבות דומיין לבחירה. רבות מהרחבות השמות האחרות הללו צוברות פופולריות ויהיה לך קל יותר למצוא את שם הדומיין שברצונך לרשום. הרחבה אחת במיוחד היא סיומת new.co. נהדר עבור חברה, מסחר, קהילה, וכו ', זו דרך טובה להשיג את שם הדומיין שאתה רוצה כי the.com נלקח.

2. ישנם שמות דומיין פרימיום זמינים

אתה יכול לקבל את שם הדומיין שאתה רוצה אם אתה מוכן לשלם עבורו. בעלים רבים של שמות דומיין פרימיום אפילו לא משתמשים בהם למטרות עסקיות. הם מחזיקים אותם בתקווה שיום אחד ירוויחו. הם רוצים שמישהו יבוא וירכוש אותו במאות, אלפים או אולי יותר, תלוי עד כמה הרוכש רוצה בכך. בדרך כלל מדובר בתחומים של מילה אחת ומונח כללי. לדוגמה, pizza.com נמכר במיליונים וכך גם business.com. הסיכוי לקבל דומיינים כאלה קלושים. עם זאת, אתה יכול לבדוק אתרי אירוח דומיינים עבור מכירות פומביות ואתרים שבהם אנשים יכולים לרשום דומיינים מובחרים למכירה. מסד הנתונים של whois מכיל שמות ופרטי התקשרות של בעלי דומיינים, אתה יכול לבדוק אותו ולראות מי הבעלים של הדומיין שאתה מחפש. מי יודע, אולי ימכרו לך את זה.

אוקי, יש לי שם דומיין רשום… מה עכשיו?

עכשיו אתה צריך לבנות את האתר שלך, ואז אתה צריך לקבל את הקבצים בשרת אירוח. הרבה פעמים מעצב/מפתח האתר שלך יטפל בכל זה בשבילך. אם אתה יוצר אתר משלך, יש חברות נהדרות שהן זולות ויכולות לעזור לך להשיג את מוצר האירוח הטוב ביותר עבור הצרכים שלך. חברות אלו יציעו בדרך כלל הודעות דוא"ל, זיכויים למודעות מקוונות וכו' בעת ההרשמה.

שרת עובד על בסיס מודל שרת הלקוח, הדפדפן/אתה שלך נחשב ללקוח ושרת האינטרנט מגיש לך את המידע שאתה מבקש. זה נעשה בדרך כלל דרך http, אם כי ישנם פרוטוקולים אחרים, זה הכי בשימוש. בדרך כלל תראה את ה-http: בסרגל הכתובות של דפדפני האינטרנט שלך לפני כל www. כתובת אתר אינטרנט. בעיקרון, אירוח של אתר אינטרנט יכול להיות מוגדר כ; הצבת קבצי האתר שלך על שרת, כך שהצופים יוכלו לגשת אליהם באמצעות תוכנת דפדפן האינטרנט שלהם. עכשיו כשאתה יודע קצת יותר על דומיינים ואירוח אתה יכול להתחיל בחיפוש הדומיין שלך ותוכל להפעיל את האתר שלך תוך זמן קצר.



Source by George Schneider

כתיבת תגובה