אילו מדינות משתמשות הכי הרבה במדיה חברתית?

במהלך העשור האחרון או משהו כזה, התקשורת המקוונת התקדמה מגישה של דיבור עם שותפים חסרים באופן טרגי לאסטרטגיה נחרצת לחיפוש אחר כל דבר מאלף. לא משנה אם זה לעסקים, חדשות, שיווק או פשוט כיף, אנשים בסך הכל משתמשים במדיה החברתית למטרות משמעותיות שונות. למרות העובדה שהוא פתוח יותר בכל מקום מאשר בכל עת בזיכרון האחרון, כמה אומות ומחוזות ניגשים לפלטפורמות מסוימות יותר מאשר לערוצים שונים.

ביקורת סטטיסטיקה הממחישה שימוש כזה היא שיטה פנומנלית להאיר את הליך השיווק הדיגיטלי העולמי שלך. שפר את האופן שבו אתה מתקדם ברשתות חברתיות ופתח את השוק שלך על ידי הבנת אילו מדינות משתמשות באילו פלטפורמות חברתיות.

אילו מדינות משתמשות הכי הרבה במדיה חברתית?

האם באיזושהי שלב התעניינת באיזו מדינה היא הבוס של המדיה החברתית? ואכן, במנילה, זה לכל הדעות מצנן עמוד השדרה הבסיסי. החל משנת 2020, לפיליפינים יש את שיעור השימוש הכי ראוי לציון ברשתות החברתיות ברשתות החברתיות על פני כדור הארץ, כפי שמצוין בדוח הדיגיטלי העולמי לשנת 2018. זהו תואר שהאומה החזיקה בו גם במהלך השנתיים הקודמות.

משתמשים בפיליפינים מבלים רגיל של שלוש שעות ו-57 דקות בעקביות באמצעות מדיה חברתית. זה כמעט 33% מהזמן שהם מבלים באינטרנט יום אחר יום (תשע שעות ו-29 דקות), מה שמציב את הפיליפינים במקום השני בעולם לשימוש באינטרנט קרוב לתאילנד. תגלו 67 מיליון דיירים בפיליפינים שמשתמשים בפייסבוק בעוד 10 מיליון נוספים גולשים באינסטגרם. יותר מ-10% ממשתמשי המדיה הללו מגיעים ל-YouTube גם בדרום מזרח אסיה.

בסך הכל, אסיה שורפת דרך המדיה החברתית במידה רחבה. אלו הן ההזדמנויות שהוצאו בערוצים חברתיים עבור מספר רב של מדינות אסיה במיקום גבוה, שתועדו בדוח הדיגיטלי העולמי לשנת 2020:

אינדונזיה – שלוש שעות ו-23 דקות, במקום השלישי מבחינת השימוש הממוצע ברשתות מדיה חברתית ברחבי העולם

תאילנד – שלוש שעות ו-10 דקות, במקום הרביעי

מלזיה – שלוש שעות ביום, במקום השמיני

איחוד האמירויות הערביות – שעתיים ו-56 דקות, במקום העשירי

ההתפתחות החברתית ממשיכה להאיץ ברחבי היבשת, כאשר ערב הסעודית, במיוחד, מראה התקדמות ניכרת. בין ינואר 2019 ל-2020, האומה המזרח תיכונית ראתה את הניצול החברתי מתפתח ב-32%, אחוז אחד מול הודו. אינדונזיה (23%) ווייטנאם (20%) ממוקמות במקום השלישי והשישי, בנפרד, מה שמראה בדיוק איך הפכה המדיה החברתית הבסיסית.

מה ניתן לומר על ארה"ב וקנדה?

הייתם צופים שצפון אמריקה צריכה להיות במקום גבוה בכל הנוגע לשימוש ברשתות חברתיות מכיוון שהיא המקור של רוב הערוצים שלה, נכון? כפי שאושר על ידי המספרים המדהימים שאסיה יוצרת עבור מדיה חברתית בדיוק כמו השימוש באינטרנט, צפון אמריקה לא מתקרבת בשום מקרה.

ארצות הברית ממוקמת במקום ה-24 על פני כדור הארץ בזמן שימוש רגיל של מדיה חברתית שעתיים ורגע אחד, בעוד קנדה נמצאת במקום ה-30 בשעה ו-48 דקות. כמו כן, כפי שצוין בדוח דיגיטלי גלובלי דומה, לאף אחת מהמדינות אין מספר רב של משתמשים חדשים להתפאר. בין ינואר 2020 לינואר 2021, היו 9% יותר משתמשי מדיה מקוונת בקנדה לעומת 7% בלבד בארצות הברית של אמריקה. דרך החשיבה הסטנדרטית מבהירה את הנתונים הללו.

בקנדה, פייסבוק שולטת הרבה יותר מאשר בארצות הברית, כפי שתועדה על ידי הרשות הקנדית לרישום אינטרנט (CIRA). מדיווחי CIRA, כ-77% מהקנדים נמצאים בפייסבוק. אחרי פייסבוק, הקנדים מעדיפים אינסטגרם ולינקדאין (35% כל אחת), אחרי טוויטר (26%) ולאחר מכן Snapchat (19%). רשתות חברתיות מייצגות בקנדה את התנועה המקוונת השלישית הכי ידועה, ומסתכמת ב-67% מהשימוש בה. בסיכוי שלא תעבור לפי גיל, אתה מסתכל על רוב משתמשי המדיה החברתית שעוברים איפשהו בטווח של 18 שנים עד אמצע שנות ה-30 לחייהם.Source by Kanika Saxena

כתיבת תגובה