איך מנתחים מדיה חברתית?

איך אתה יודע אם מאמצי השיווק שלך במדיה החברתית עובדים? שבע הדרכים הללו לנתח את מאמצי השיווק שלך במדיה החברתית יעזרו לך להבין מה עובד, מה לא עובד ומה צריך לשנות.

1. אירוסין

האם העוקבים שלך מגיבים לשיתופים שלך במדיה החברתית בתגובות משלהם? כמה תגובות אתה מקבל בממוצע על כל פוסט? לאיזה פוסט יש הכי הרבה תגובות אי פעם? מה קורה אם אתה יוצא מהנושא? מה קורה כשאתה נשאר על הנושא? ניתן לענות על שאלות אלו באמצעות הניתוח בלוח המחוונים של פלטפורמת המדיה החברתית שלך.

2. לייקים

כשאתה מפרסם משהו מה התגובה? האם אנשים אוהבים את הפוסט שלך או אוהבים אותו, או לא אוהבים אותו? האם זה משמח אותם או כועס? הסתכלות על הלייקים בכל תגובה וכיצד הם גדלים עבור הדף הכולל שלך היא דרך טובה לדעת אם אתה מתחבר לאנשים הנכונים.

3. מניות

כמה אחוז מהפוסטים שלך משותפים? האם אתה מבקש מאנשים לשתף? כאשר פוסטים משותפים בקצב גבוה, זה אינדיקטור טוב לכך שאתה מתחבר לקהל שלך. כשאף אחד לא משתף פוסט, זה בגלל שהוא לא ממש מרעיש או שהם לא חושבים על זה, אז הקפד לבקש מאנשים לשתף.

4. צמיחה

קל לדעת אם אתה גדל או לא לפי מספר הלייקים שאתה מקבל בעמוד שלך. אם אתה יכול להתעמק בניתוח כדי לגלות מאיפה הגיעו האנשים החדשים, זה יהפוך את המאמצים שלך להרבה יותר יעילים מכיוון שאתה יכול לחזור על מה שעובד ולהפסיק לעשות מה שלא עובד.

5. להגיע

לעתים קרובות, במיוחד כאשר אתה מגדיל פוסט, טווח ההגעה שלך (כלומר כמה אנשים רואים את הפוסט) הוא אינדיקטור חשוב לאפקטיביות של הפוסט שלך. לדוגמה, אם הוא מגיע ל-1000 אנשים אך אף אחד לא מגיב, אוהב או מגיב, ייתכן שהתוכן אינו התוכן המתאים לקהל שלך.

6. קליקים

כמה אנשים לוחצים על דף הנחיתה שלך לעומת כמה אנשים רואים אותו הוא גם אינדיקטור מצוין אם אתה עדיין פוגע במטרה עם הקהל שלך. אם אתה מקבל הרבה קליקים וללא המרות, אולי דף הנחיתה לא ממש תקין בהשוואה למידע שגורם להם ללחוץ.

7. אזכורים

מי מדבר עליך, מה הם אומרים, ואיפה הם אומרים את זה? מדיה חברתית היא דרך מצוינת לבדוק את הברומטר לגבי בריאות העסק שלך והדעות שיש לאחרים על העסק שלך. אתה יכול להגדיר התראת Google כדי ליידע אותך אם מישהו אומר משהו על הנישה שלך, התעשייה או אפילו השם שלך.

לכל פלטפורמת מדיה חברתית יש דרך משלה להראות לך את האנליטיקה שלה, אבל לכל אחת יש אנליטיקה טובה שיכולה להראות את רוב מה שמוזכר כאן מבלי שתצטרך לקנות משהו מיוחד. זה אחד מהדברים הרבים שהופכים את השיווק במדיה החברתית ליעיל כל כך.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה