איך מדיה חברתית בעלי ברית ויתרונות מאמצי ה-SEO שלך?

SMM ו אופטימיזציה למנועי חיפוש בדרך כלל ניתן מקום נפרד בזירת השיווק הדיגיטלי.

ובאופן סביר בהחלט, הם שני הגורמים המכריעים ביותר בתחום השיווק המקוון.

אבל מה שאנחנו לא מצליחים להבין הוא מדוע עסקים רבים אינם מכירים בשיווק ברשתות חברתיות כאחד מבעלי הברית המשפיעים ביותר של SEO.

האם אנחנו מתכוונים לומר שהמדיה החברתית מעודדת ישירות את הדירוג שלך במנועי החיפוש?

התשובה הפשוטה יכולה להיות לא!

עליך להכיר בכך שמדדים חברתיים כמו לייקים בפייסבוק ועוקבים בטוויטר מצביעים על סמכות של פרופיל חברתי, אך אין להם יד בהגדרה ישירה של דירוג מנועי החיפוש.

אין ספק שהתשובה הפשוטה שלנו מבלבלת. עם זאת, אנו מאמינים לחלוטין ש-SEO ו-smo הם משתפי פעולה רבי עוצמה שיש למנף את הקשר ביניהם להצלחה בשיווק דיגיטלי.

בואו נחפור לעומק ונביע כיצד SMM יכול להועיל ולהצדיק את אסטרטגיית ה-SEO שלך.

הקשר בין מדדים חברתיים וקידום אתרים

הבה נניח שייתכן שהיו ניסויים שנערכו בעבר שקובעים את השימוש במדדי מדיה חברתית כגון אזכורים חברתיים ורמת מעורבות עבור דירוג מנועי חיפוש.

אבל בשל האופי הבלתי צפוי והלא יציב של smo והאותות החלשים שנוצרו, ייתכן שאנשי מקצוע עזבו את הניסיונות.

זה שוכלל היטב על ידי מאט קאטס ב-2014 בסרטון של מנהלי אתרים. הוא היה ראש צוות הספאם של גוגל אז, והוא חשף שהמדיה החברתית סיפקה אותות לא שלמים.

כמו כן, אלגוריתמים של מנועי החיפוש אינם יכולים לקבוע את המהימנות והסמכות של פוסטי ה-smo והפרופיל.

עם זאת, האם יש דרך עקיפה שמדיה חברתית משפיעה על דירוג מנועי החיפוש?

וזה היה מעוטר בסרטון של הקאט עצמו.

לדבריו, גוגל מתייחסת לכל אתרי המדיה החברתית כמו לכל אתר אחר באינטרנט, מה שאומר שאותם כללים חלים על פייסבוק, טוויטר וכן הלאה כפי שחלים על אתרים אחרים.

היתרונות של מדיה חברתית לעסקים

הזדמנות הניתנת לקישור

מכיוון שרוב המדיה החברתית מורכבת מקישורים לאתרים אחרים, בעלי אתרים ויוצרי תוכן יכולים להשתמש בו כדי לקדם את התוכן שלהם.

אתה יכול להשתמש בתערובת מסוימת של אסטרטגיית קידום אורגני ובתשלום כדי למקסם את בסיס הקהל שלך.

הנה איך זה קורה-

בזמן שאתה משתמש במדיה חברתית, אולי היו אינספור פעמים שכמה מאמרים השפיעו עליך.

הרושם שעשתה מאמר ניכר בדברים שאתה משתף ומתקשר במדיה החברתית. לעתים קרובות אתה עשוי להשתמש במידע מהמאמר בעבודות אחרות שלך, ולתת למאמר המקור הפניה.

הבינו שאנשים לא יכולים להתייחס למשהו אלא אם כן הם יודעים עליו. המדיה החברתית נותנת את ההזדמנות המושלמת ליוצרי תוכן לעודד את הקהל ולשתף תוכן ראוי לקישור.

אפשר בהחלט להודות ש-SMM נתנה תשומת לב לאתרים ולאנשים רבים שלא היו מוכרים קודם לכן. יצירת אזכורים למותג

עכשיו, נניח שמישהו או משהו (מותג, מוצר, שירות, אדם פרטי, עסק וכו') שעדיין לא זוהה על ידי גוגל פתאום מבחין בהערות רבות באינטרנט. במקרה כזה, זה ישפיע על גוגל לסווג אותם כ"ישות".

אלו הן כמה נסיבות ייחודיות שיכולות לשפר את הדירוג שלך במנועי החיפוש. זה קשור להקשר שאתה מוזכר או איך אנשים מדברים עליך באינטרנט.

תבין שאתה לא נשפט לפי כמה אתה מדורג עבור דבר, אלא מה אתה כרוך כישות.

אז ייתכן שהאתר שלך לא מקבל אזכור עבור דבר ספציפי כרגע, אבל כשתראה את מספר האנשים שנותנים בך אמון, הם בהחלט יכולים להתחיל לזהות את העסק שלך עבור החלק הספציפי הזה.

זה נקרא כוחם של אזכורים חיוביים.

עם זאת, עליך לוודא שהאזכורים החיוביים יהיו לא רק במדיה החברתית אלא בכל הפורומים הציבוריים.

אתה יכול להפיץ את שיווק המותג שלך עם בסיס הקהל האמיתי שלך ולעורר חיזוק חיובי ותקשורת במדיה החברתית.

מדיה חברתית לחיפושים

אתה לא יכול לפספס את העובדה שאנשים משתמשים במדיה חברתית כדי לחפש מוצר או מותג מסוים, ובסיס הקהל שלך פשוט לא מוגבל לגוגל או בינג.

תוך כדי הפעלת טוויטר, תבינו שערוץ המדיה החברתית על הטרנדים, ההאשטאגים, התובנות והכלים האחרים שלו נותנים לכם הזדמנות מושלמת לשיתוף פעולה עם הלקוחות הפוטנציאליים, מה שהופך את התוכן שלכם לגלוי למשתמשים.

תמצאו תגובות דומות לפינטרסט ולאינסטגרם.

כמו כן, אם מישהו רוצה לדעת יותר על החברה שלך, סביר להניח שהוא/היא יברר את נוכחותך בערוצי פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר – בצע חיפוש מהיר והחליט אם הוא/היא רוצה להתמודד עם העסק שלך או לא.

בשנת 2016, מארק צוקרברג הזכיר כי "עכשיו אנשים עושים יותר מ-2 מיליארד חיפושים ביום בין חיפוש אנשים, עסקים ודברים אחרים שאכפת להם מהם." – מקור Techcrunch.

פייסבוק נסוגה קודם לכן במנוע חיפוש גרפים סמנטיים והשיקה חיפוש מילות מפתח אמיתי, שנחת בשאילתות חיפוש נוספות עבור ערוץ מדיה.

טוויטר, מאז תחילתה, הייתה היעד המוביל עבור האוכלוסייה לנהור לחיפושים, במיוחד במקרה של חדשות עולמיות גדולות. נראה שחיפוש מלא של פוסטים עבד עבור פייסבוק והאיץ את נפח השאילתות.

שינוי הרעיון של SEO

הגענו לשלב שבו SEO לא מתרכז רק עד לאופטימיזציה של גוגל. עלינו להבין שאופטימיזציה למנועי חיפוש מתרחבת ומתכנסת ל-smo.

כמו כן, אם גוגל לא הייתה ברורה לגבי עמדתה, בינג, לעומת זאת, הייתה די חיובית בהכללת מדדים חברתיים באלגוריתמים של מנועי החיפוש שלה.

ייתכן מאוד שתסכימו שהקהל שמגיע לאתר החברה, אורב בערוצי המדיה הדיגיטלית, כבר קיים אינטראקציה עם החברה במובן מאוד פרגמטי.

כמו כן, מדיה דיגיטלית מעניקה למשתמשים את היכולת לעסוק בצורה חזקה ומשכנעת יותר. לפיכך, זה יהיה יעיל רק להרחיב את היכולות החברתיות, המדיה שלך ולעורר מודעות וצמיחה למותג.

אבוי! מכיוון שהרשת עוסקת בבניית מערכות יחסים, טיפוח קהל ושיתוף רעיונות – אנו עוזרים לך לבטא זאת בתשוקה.

תעסיק סוכנות שיווק דיגיטלי בצ'אנדיגאר לבנות את סמכות המותג שלך בערוצי המפתח החברתיים והמדיה עם תוכן רלוונטי, מרתק, נחקר היטב וייחודי.Source by Akshay Puri

כתיבת תגובה