איך לכתוב ספר אלקטרוני מהיר למתחילים

אם אתה רוצה ליצור ספר אלקטרוני במהירות, או ליצור באופן עקבי תוכן, אחד הדברים החשובים ביותר לעשות בכל יום הוא ליצור תוכן כלשהו. אם אתה רוצה להיות סופר מקצועי, אתה צריך להתייחס לכתיבה כאל העבודה שלך. זה חל על כתיבת ספר אלקטרוני או בלוג פופולרי או עסק מקוון.

זה לא משנה אם אתה כותב ספר, מפרסם באינטרנט, כותב בלוג, או מקים סוג כלשהו של אתר אימון או מנוי. אתה צריך לייצר חומר יציב עבור הקוראים שלך. אם לא תייצר את התוכן הטרי הזה, הם ילכו למקום אחר. לפי אותו נימוק, מה שאתה כותב צריך להיות טוב ובעל ערך. נקודה מרכזית שיש לזכור היא שאתה מנסה לפתור בעיה של קורא. אם אתה יכול להציע פתרון לקורא הקורא ימשיך לחזור כי הוא יודע שהם יקבלו ערך מהכתיבה שלך.

התוכן שאתה מייצר מדי יום לא תמיד חייב להיות כתיבה או עבודה ארוכה מאוד. זה יכול להיות הקלטת וידאו או אודיו שאתה מייצר קצר.. עבודה על תוכן מדי יום לא אומר שאתה צריך למהר מיד לפרסום. למעשה, הייתי מציע לא למהר לפרסם אלא לייצר מדי יום תוכן שניתן לערוך ולעבד מחדש לפי הצורך. כך ניתן לעבוד על יצירות קצרות שיש להן אותו נושא או אותו נושא, ואז לחתוך אותן יחד ליצירה ארוכה בהרבה למאמר או ספר.

אם אין לכם זמן לכתוב יצירה גדולה, או שלא בא לכם, תמיד תוכלו לכתוב מתאר או הערות שניתן להפוך למשהו אחר כך. המפתח כאן הוא שאתה מייצר משהו יומיומי ומתחיל להרגל לעשות את זה.

הפקת עבודה איכותית היא הצעד הראשון בהפיכתו לסופר או בלוגר מקצועי. אם אתה יכול ללמוד את הטכניקות והמיומנויות הנדרשות אתה יכול להצליח. קוראים וצרכנים מורעבים לתוכן טוב. הם רוצים פתרונות לבעיות. אם תוכל לספק להם פתרונות על בסיס קבוע, הם ישמחו. למעשה, הם ישלמו עבור הפתרונות. כמובן, ייתכן שהתוכן שלך אינו תמיד משהו שאתה רוצה למכור, אלא דרך להוציא את השם או ההודעה שלך החוצה. יתרון נוסף להפקת תוכן יומי הוא שככל שאתה מייצר יותר תוכן בצורה כזו או אחרת, כך אתה טוב יותר בהפקת תוכן איכותי.

זה לא נדיר שמי שכותב בצורה מקצועית מייצר 5000 – 10000 מילים טובות של תוכן ביום. זה אולי נראה כמו הרבה כשהתחלת, אבל יש הרבה טכניקות שסופר יכול להשתמש כדי להגדיל את הפרודוקטיביות שלו. אם אתה רציני בכתיבה אז אתה צריך להמציא גישה שמתאימה לך.

גישה אחת שמצאתי שימושית היא לכתוב כותרת טובה לתוכן שברצונך להפיק, קח קצת זמן עם השלב הזה וודא שהכותרת היא ספציפית ומעבירה על מה התוכן באמת. לדוגמה, כותרת טובה לפיסת תוכן עשויה להיות "יצירת תוכן יומיומי" או "כיצד להגדיל את פרודוקטיביות הכתיבה פי עשרה", בעוד שכותרת כמו "כתיבה נוספת" או "הפקת תוכן" אינה תופסת את הרעיון המרכזי. של ייצור יומי של תוכן. קבלת הכותרת של קטע תוכן נכון היא חלק מרכזי מהתוכן עצמו. הכותרת צריכה ליידע את תהליך הכתיבה ולשפר את הכתיבה עצמה. כותרת גרועה משאירה את הקורא מנחש על מה התוכן.

ברגע שתהיה לך כותרת טובה – וייתכן שתשנה את הכותרת תוך כדי – תוכל למפות מחשבה או סיעור מוחות של כמה נקודות מפתח שאתה רוצה להכניס לתוכן שלך. תלוי כמה זמן יש לך להקדיש לסשן הפקת התוכן שלך, העבודה המוקדמת שלך על מיפוי מחשבות או סיעור מוחות עשויה להימשך דקות ספורות בלבד או יכולה להיות סשן בפני עצמו.

נקודה מרכזית אחת שיש לקחת בחשבון היא עד כמה אתה מכיר את הנושא עליו תכתוב. אם אתה מכיר את הנושא היטב, אם זה משהו שכתבת עליו בעבר, או שאתה מומחה אמיתי בו, פגישת התכנון והמתווה שלך עשויים להיות חשופים וקצרים. כמו כן, איזה סוג של תוכן אתה מייצר מוביל לכמה יסודית ההכנה שלך תצטרך להיות. לדוגמה, ייתכן שתעשה פחות הכנה לפוסט של 300 מילים בבלוג, מאשר עבור קורס וידאו או ספר שאתה עובד עליו. לבסוף, ככל שאתה מכיר יותר את הפקת הסוג הספציפי הזה של תוכן, כך זה יהיה מהיר יותר. כשאתה לומד משהו חדש, אתה תמיד איטי יותר מאשר כשהפכת למומחה ועברת את תהליך היצירה מספר רב של פעמים.

כדי להפיק ספר אלקטרוני במהירות, אתה צריך כותרת טובה שתספק לך ולקורא שלך בבירור מפת דרכים של מה שאתה מספק. לאחר מכן, צור קו מתאר מוצק הכולל את כל הנקודות העיקריות שאתה מנסה להעביר. מתחת לכל נקודה עיקרית, הצב את עצמך בעמדת הקורא שלך וחשוב על כל השאלות האפשריות שיש להם על הנושא. לאחר מכן, בצע מחקר באופן שיטתי ורשום הערות על התשובות לשאלות אלה. לבסוף, שב עם המתאר שלך וכתוב טיוטה גסה מתחילתו ועד סופו.

קח הפסקה טובה ואז חזור עם עיניים רעננות וערוך את העבודה שלך. זכור, רוב הקוראים רוצים פתרון לבעיה. ספר אלקטרוני טוב לא חייב להיות ארוך או חוזר על עצמו, הוא רק צריך להביא לקורא את המידע שהוא מחפש.Source by Rocky Cole

כתיבת תגובה