איך להרוויח כסף במסחר בדומיינים

מסחר בדומיין הוא קנייה ומכירה של שמות מתחם וזה עסק שקיים כבר שנים רבות. זה מבטיח תשואה גבוהה על ההשקעה אבל יכול להיות מאוד מסוכן. אתה יכול להפוך $25 ל$450 או יותר תוך זמן קצר, ואתה יכול לקנות שם דומיין מבלי למכור. זה שטח מעניין לניווט בו. אם אתה רוצה להרוויח כסף עם העסק הזה, אתה צריך לקבל כמה שיותר מידע כדי שתוכל להצליח.

אחד היתרונות של העסק הזה הוא שאתה רק צריך לרשום או לקנות שם דומיין ולאו דווקא לפתח אותו או למשוך אליו תנועה. אתה אפילו לא צריך לשים שום תוכן. פשוט הבעלים של הדומיין – זה הכל. ייתכן שאתה תוהה היכן ואיך לקנות דומיינים. יש לך שתי אפשרויות לבחירה ואתה יכול להשתמש בשתיהן. האפשרות הראשונה היא להירשם דרך רשמים וזה מכונה השוק העיקרי. הרשמים המובילים כוללים את GoDaddy, NameCheap, iPage, 1and1, Dynadot וכן הלאה. המחיר לרישום משתנה מרשם אחד למשנהו וייתכנו מוצרים נוספים על ידי כל רשם.

האפשרות השנייה היא לקנות שם שכבר רשום וזה מכונה השוק המשני. דוגמאות לשווקים משניים הם Sedo, GoDaddy, Flippa, Afternic, רק כדי להזכיר כמה. התמחור בשוק המשני הוא קצת על הצד הגבוה וזה נקבע על ידי כל כך הרבה גורמים כמו גיל, קטגוריה, מספר או מילים, הערכת שווי של השמות וכל כך הרבה גורמים אחרים. עם זאת, חשוב לך לשים לב שדומיין מתחדש מדי שנה ועליך לקחת זאת בחשבון בתוכנית שלך בעת קבלת החלטות רכישה ומכירה.

יתרה מזאת, בחירת שם הדומיין הנכון חיונית מאוד להצלחתך בעסק זה. אתה לא סתם הולך לקנות שם שאתה יכול לחשוב עליו. זה לא עובד ככה. זה לא הימורים ואתה צריך להיות מסוגל לזהות שמות סחירים. אתה יכול לבקר באתרי חדשות כמו TheDomains, Domaining, DomainInvesting וכן הלאה, כדי להכיר את הטרנד האחרון בשוק. לא קל לחזות שם שימכר אבל אם תכיר מידע על הענף, תהיה במצב טוב יותר לקבל את ההחלטה הנכונה. בדרך כלל, השמות הטובים ביותר הם קצרים, קל לזכור, קל לאיית, קל להגייה וכן הלאה.Source by Olushola George Otenaike

כתיבת תגובה