איך להרוויח כסף באינטרנט פרסום מודעות בגוגל

כולם על הפלנטה שמעו על גוגל. גוגל הוא אחד ממנועי החיפוש הגדולים בעולם ומיליוני אנשים משתמשים בו על בסיס יומי. כמעט כולם יודעים את זה. מה שרוב האנשים לא יודעים זה איך אלפי אנשים מרוויחים כסף על ידי פרסום מודעות בגוגל.

איך אנשים עושים את זה? איך אנשים מתפרנסים בנוח פשוט מפרסמים מודעות במנוע החיפוש הפופולרי הזה? פָּשׁוּט. מכיוון שגוגל מרוויחה המון כסף בשנה ממכירת מקומות פרסומת במנוע החיפוש שלהם, הם יצרו תוכנית שמאפשרת לאנשים שיש להם אתרים לפרסם מודעות ממומנות תמורת חלק מהרווחים הגדולים שלהם. בסופו של דבר גוגל חולקת כ-50% מהרווח שלהם עם מי שמפרסם מודעות ממומנות באתרים שלהם.

תוכנית זו נקראת AdSense. AdSense הוא 100% חינם לשימוש וקל ליישום באתרים שלך. הדרך שבה זה עובד היא מכיוון שגוגל מרוויחה את רוב הכנסותיה בכך שהיא מאפשרת לבעלי אתרים לפרסם במנוע החיפוש שלהם. בעלי אתרים אלו משלמים סכום כסף מסוים לכל מודעה שהם מציגים ומשלמים עבור כמות מסוימת של קליקים עבור מודעות אלו. שימוש ב-AdSense ועל ידי הצגת אותן מודעות טקסט או תמונה באתר שלך שבעלי האתר שילמו עליהן, אתה יכול להרוויח בערך 50% מהקליקים בעוד שגוגל מקבלת גם את שאר ה-50%.

AdSense היא דרך מצוינת להביא הכנסה נוספת לאתר שלך, במיוחד אם הוא מבוסס יותר על תוכן. עם זאת, מה שחשוב לציין הוא שכמות הכסף שתוכל להרוויח באמצעות AdSense תלויה בכמות התנועה שמושכת לאתר שלך. אין תנועה, אין כסף. כמו כן, הרווחים הפוטנציאליים שלך מבוססים על מידת התחרותיות של הנישה בה אתה נמצא. ככל שמונח החיפוש תחרותי יותר, כך ישלמו יותר מפרסמים ותוכל להרוויח יותר. התשלום הממוצע לקליק נע בין 0.15 סנט ל-$15, אם כי הממוצע הוא בכל מקום בין 1.15-$3.00. מעט כסף ככל שזה נראה, זה יכול להצטבר במהירות.

אמנם כן, אתה בהחלט יכול להרוויח כסף בגוגל על ​​ידי שימוש בתוכנית AdSense שלהם, חשוב לזכור ש-AdSense היא לא הזדמנות להתעשר מהר. יש הרבה עבודה קשה בבניית אתר איכותי עם תוכן איכותי וקבלת תנועה לאתר זה. זה לא מיועד למי שרק רוצה להרוויח כסף מבלי להתאמץ. אבל בסופו של דבר, זה שווה את זה.Source by Nessa M Pagan

כתיבת תגובה