איך יוצרים את הדבק שיוצר חברויות במדיה חברתית?

מעורבות היא הדבק שיוצר את היחסים בין מוכר לקונה. הצלחה במכירות סובבת מיצירת יחסי אמון עם הלקוח שלך. המדיה החברתית לימדה אותנו כישורי חיים גדולים ביצירת ה'חברויות' הנחוצות ליצירת אמון זה. יצירת ידידות חברתית סובבת סביב "דבק" ו"גריז" — אנשים צריכים להיצמד אליך, לחזור אליך ו"גריז" — זה מרוצה. תוכן הוא הסיבה שבגללה אנשים מגיעים לעיניך ומפתחים את מערכת היחסים העמוקה הזו שאתה צריך למכור.

דבק סובב סביב המותג שלך. אנשים צריכים להיות מסוגלים להגדיר ולנסח בדיוק על מה אתה עוסק. לפני שהם קונים ממך, הם חייבים לסמוך עליך. אפל היא דוגמה מצוינת. אפל ממשיכה להמציא מוצרים חדשים. אנשים קונים את המוצרים החדשים שלהם בגלל המותג שלהם, ה"דבק" שלהם. לאפל יש מוניטין של יצירת מוצרים מגניבים ואלגנטיים שמקלים על היצירה וההעברה של תוכן. זה הגיע לנקודה שאם אפל יוצרת מוצר, אנשים אומרים, "ובכן, המוצר הזה מגיע מאפל, הוא חייב להיות נהדר". זהו המדד שאתה צריך כדי להצליח במכירה. מה שאתה רוצה הוא הבא. כשאנשים רואים אותך נכנס למשרד שלהם, הם חייבים לומר לעצמם, "לג'ו תמיד יש משהו שפותר לי את הבעיה". אם אתה יכול לפתח אווירה כזו, סגירה היא רק נבואה שמגשימה את עצמה.

כדי ליצור חברות מהסוג הזה אתה צריך לעשות דברים שמשכנעים לקוח שאתה נמצא בזה לטווח הארוך. יצירת ידידות היא קריטית להצלחת המכירות שלך.

ידידות זו היא האמצעי שבאמצעותו אנשים מרגישים תחושת אמון כלפיך, כי ידידות מבוססת על אמון. כשטויוטה החלה לבנות מותג חזק בארה"ב, הם הבינו שהם צריכים להשיל את הרושם שהם חברה יפנית. כדי ליצור מותג, טויוטה הייתה צריכה לעשות דברים שיגרמו לאמריקאים לראות בטויוטה חברה אמריקאית.

לשם כך, טויוטה החלה לבנות מפעלי ייצור במדינה זו. בנוסף לכך, המנהיגים היפנים קנו בתים בקהילות שבהן הם גרו. במקרים רבים, טויוטה אישית התנדבה לשירותים קהילתיים, ושוב קשרה היטב את טויוטה לעיירות שבהן עבדו. זה יצר ידידות למותג טויוטה . טויוטה הצליחה להרחיב את המותג שלה בגלל הקשר האישי שלהם עם הציבור האמריקאי.

איך אנשי מכירות יוצרים מערכת יחסים עם הלקוחות שלהם? הם עושים את זה במעורבות. הם מתקשרים עם הלקוחות שלהם. יש להם תחרויות, הם מבקשים מלקוחות פשוט לדרג את המוצר שלהם. הם שואלים את הלקוחות שלהם מה הם חושבים. הם מציעים דברים בחינם.

ריהאנה, הזמרת היא דוגמה מושלמת לכך. המוזיקה של ריהאנה עצבנית וזה שנוי במחלוקת. בזמן הנוכחי היא עושה סרט. בעמוד הפייסבוק שלה לפעמים היא מציבה סצנות מהסרט ושואלת את מעריציה מה הם חושבים. זה יוצר מערכת יחסים, ידידות עם המעריצים שלה וזה שומר על שמה והסרט שלה בפני הציבור. הסרט לא ישוחרר רק בקיץ 2012. על ידי שיתוף כל הזמן של מעריציה, ריהאנה יוצרת כל הזמן באזז ועניין בסרט. כשהסרט ישוחרר יהיה קהל מעריצים חזק ומעורב עבורו. זהו אמת מידה עבור איש מכירות. על ידי מעורבות לקוחות ויצירת ידידות איתם, הלקוחות מרגישים בנוח סביב המוצר שאתה מוכר.Source by Dean Hambleton

כתיבת תגובה