איך הטעם של הדומיין שלך?

טעימת דומיין היא הנוהג של רישום דומיין מתוך כוונה לנצל את מלוא היתרונות של "Create Grace Period" (CGP) של ICANN, להחזיק דומיינים אלה עד חמישה ימים, לנתח סטטיסטיקות תנועה והכנסות במהלך אותה תקופה של 5 ימים. להשליך אותם לקבלת החזר מלא אם יש להם ביצועים ברק חסרים. דומיינים בעלי פוטנציאל להרוויח את המינימום של דמי הרישום נשמרים וחונים או עמוסים במזנון של מודעות ppc.

עכשיו, המונח הזה קיים כבר זמן מה, אבל מעולם לא היו באמת ראיות מוצקות לתרגול הזה שאני מודע לה.

להלן קטע מתוך הבלוג המקוון של בוב פרסונס (מנכ"ל ומייסד, Godaddy.com).

"DirectNIC רשמה יותר מ-8.4 מיליון שמות מתחם באפריל 2006, אך רק נרשמה לצמיתות – או שילמה עבורם – 51.4 אלף מהם. המגמה הייתה זהה במרץ, אז DirectNIC רשמה 7.6 מיליון שמות ורק נרשמה לצמיתות – או שילם עבור — 52.5 אלף. מה יכול להיות ש-DirectNIC עושה?"

זה, למרבה הצער, קרוב להוכחה ממשית שאנו יכולים לקבל, לא חד-משמעית בשום אופן אבל מאוד מעניין בכל זאת.

אנו כמנהלי אתרים חייבים לנקוט באמצעי הזהירות הנכונים כדי להימנע מחזרה מזיקה שכזו לפרויקט חדש. אובדן של תחום מילות מפתח מדהים או אולי גרוע מכך התחום הטוב ביותר שניתן למותג יכול לגרום לפרויקט שלך "לעוס".

להלן כמה טיפים שיעזרו לך להימנע מטעימת דומיין ולרשום את הדומיין שאתה רוצה ללא כל טרחה.

1. אל תחפש את הדומיין החדש שלך מבלי שיהיה לך את הכספים לרכישתו זמינים, אתה רוצה להימנע מלפתות מישהו לשם לא רשום שיש לך עין עליו, אז וודא שיש לך את כרטיס האשראי שלך בהישג יד אם תבחר חפש, אם אתה מוצא דומיין שאתה רוצה או אפילו 10 דומיינים, רשום אותם פה ושם, ככה אתה לא נותן לאף אחד את ההזדמנות לטעום אותם, ולהשתמש ב-CGP לטובתך, בטל את 9 שלא נראה להתאים ולשמור על החן.

2. אם אתה בוחר לחפש מבלי לנקוט באמצעי הזהירות הנדרשים לתשלום והדומיין שלך אכן נרשם בזמן שאתה מסתכל במכונת הכביסה כדי לראות באיזה זוג חאקי השארת את הארנק שלך, אל תאשים אותנו, אבל תקח את השלבים הנכונים כדי להחזיר אותו.

אם אתה חושב שזה היה טעימה כי הסיכויים שזה יירשם על ידי מישהו אחר הם כמעט בלתי ניתנים לחישוב, עזוב את זה בשקט, זה נכון עזוב את זה. אם תחשוב על זה, טעימת דומיינים היא לראות את התעבורה שהדומיין מקבל, אם תצפה בו שוב ושוב לעולם לא תקבל אותו בחזרה כי הטועם יחשוב שיש להם שומר. אז עזוב את כל החיפושים למשך שבוע, לאחר שבוע פנה לרשם אחר, חפש אותו, אם הוא שם ברכות, רשם אותו ותמשיך הלאה, אם לא מצטער על המזל שלך עשית כל מה שאתה יכול.

אז לכל מי שקורא את זה, זכור, אם אתה חושב שמצאת את "הדומיין", וודא ב-100% שיש לך את הכספים לרשום אותו ועשה זאת בלי לחשוב, ייתכן שזו ההזדמנות האחרונה שלך.Source by Dylan Kingsberry

כתיבת תגובה